Tražim dokumentaciju!

Ima li gde skinuti neki service manual za Fendt 600 serije i za 712 ?
 
skoro sam kupio new holland 2205 inace silazni kombajn
pa me ineresuje ima li neko neki katalog delova ili uputstvo za upotrebu
bio bi mi od velike koristi.
Unapred HVALA!!!!!!!
 
Pozdrav drugari !Trebalo bi mi katalog sa semom za ZMAJ 191 .Nemogu nigde ni da kupim (probao sam).Bio bi zahvalan ako bi neko pomogao.
 
Novo u kolekciji

dy25vq.jpg
[/IMG]
 
Pozdrav, trebao bi katalog dijelova, radioničko uputstvo i uputstvo za rukovanje za traktor LTZ 60 AB ako neko ima dobro bi došlo
 
To je traktor od mog prijatelja , ima problem sa mjenjačem izbacuje iz sporih brzina i iz brzina unazad na onom reduktoru, čovjek je prije toga imao IMT 560 pa je mjenjao za ovaj LTZ 60AB 2000 godište pa se baš ne kuži u te ruske traktore pa je zvao mene da mu pomognem jer sam automehaničar po struci pa da mu riješim to, sad neki dan kad sam bio kod njega skinuo onaj mali poklopac na kojem je ručica od mjenjač vidio da je neko zablendirao zadnji red brzina tako da se nemože ubacit u te brzine mislim na onaj češalj u tom malom poklopcu to je kad se sjedi u traktoru zadnje brzine kad se ručica od mjenjača povuče prema naprijed pa lijevo-desno to su 4 brzina i rikverc predpostavljam , eto uglavnom se čovjek dobro nasadio dao ispravan traktor pa sad ima veselje sa ovim , pa sam zbog toga htio nabavit katalog dijelova i radioničko uputstvo prije nego ga rastavimo dobro bi došlo...
 
Na desnoj strani ispod kabine tamo gde su kočnice imaš jednu osovinu koja je povezana sa kvačilo ona zabravljuje viljuške,znaci dok ne nagazi kvačilo nemo ni da ubaciš ni izbaciš iz brzine,ta osovina se šteluje od spolja kolko da zabravljuje probaj da je na štelujes pa probaj traktor u nekom većem opterećenju ako opet ispada iz brzine izvući osovinu vani na njoj ces videti oštećenje od ispadanja pa možeš da je navaris i obradi na strug ili da staviš novu.AgroZoric ima katalog pa može da ti pošalje, inače na tim traktorima mislim da ima tri vrste menjača kod mene je bio taj problem ispadao iz druge ali samo pod opterecenjem

- - - - - - - - - -
 
Mislim da tu nešto debelo ne štima u mjenjaču kad su več čeprkali po njemu a nije složeno kako spada kad su dvije brzine zablendirane, vidit ćemo kad rastavim :osmeh:
 
jel ima menjac 6+rikverc i onu 3x,a na desnoj strani pored sedista ima rucicu za sve brzine napred i sve nazad ili je neki drugi menjac.Ja sam imao ovaj i nije imao spore samo onu tri puta to je ona kad povuces rucicu nazad,a menjac ubacis u rikverc
 
Koliko sam vidio da je takav mjenjač samo što na ovoj ručici kod sjedala ima tri položaja ima brze brzine pa sve brzine u nazad i još spore brzine
 
idi na tehnicku dokumentaciju tamo sam video neki katalog za ltz pa mozda ima nesto za taj menjac ili je mozda menjac kao kod t40
 
Nazad
Vrh