Tražim dokumentaciju!

Има ли ко упутство на српском или енглеском за мотокопачицу АГРИА 200. Благодарим...
 
Nebi vjerovao ja sam ju imao, i posudio pustom becarinu i vratio mi ju. Od tada joj se gubi svaki trag.


Eee, to je ta.


Pa koliko se sjecam da sam te ja pitao jel imas knjigu u njegovo ime i da je to nesto preko mene islo. Mozda i grijesim al ne znam.

Ovo kod Dobrincana je novi tip sijacice s varijatorskim prenosom i ne vrijedi za steri tip s mehanickim mjenjacem...
 
Au,trebalo bi da imam kompletan manual za njega,samo moram da ga nadjem.... Nadam se da ti nije hića.
 
Komplet smo ga restaurirali, sad stavljamo limariju pa kabinu, i onda radim struju. Onako, hitno kroz par dana :)
Inače to je za oca, prodaće 82-ojku a Torpeda ostavlja, da li je pametan izbor ne znam ni sam...
 
Jel postavio neko katalog rezervnih delova ili radionički priručnik za kombajn zmaj141-142. Ja nemogu da nadjem pa ako neko ima link ili nešto da pošalje. Hvala
 
Pa bar katalog da nadjem nekako jer ovo uputstvo što ima ovde tu knjigu imam i ja ali bih voleo da mogu da nadjem bar katalog

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
 
Hvala puno

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh