Tražim dokumentaciju!

da li neko ima uputstva za sijačicu amazone d5
 
Potreban katalog za Đuru Đakovica 1620 ako neko ima neka bude drug da postavi ili posalje uz dogovor ili da da na kopiranje da ja postavim na sajt za sve ostale clanove unapred zahvalan svima :ppozdrav:
 
Potreban katalog za Đuru Đakovica 1620 ako neko ima neka bude drug da postavi ili posalje uz dogovor ili da da na kopiranje da ja postavim na sajt za sve ostale clanove unapred zahvalan svima :ppozdrav:

Imam od Deutz-Fahra 36.10 katalog rez djelova ako ne nađeš od ĐĐ orginal možda ti i ovaj pomogne, ako želiš ostavi mi mail u pp.
 
Poslednja izmena:
hvala ti kolega panonstib isto tako zahvaljujem kolegi becar na kolegijalnosti :ppozdrav: zivi bili
 
Kako je bilo problema sa raznoraznim servisima za postavljanje dokumenata, pa su vremenoom pogašeni od strane nadležnih vlasti, počeli mo na Poljoinfo da postavljamo dokumentaciju. Za sad postavljamo sve što nađemo, a u planu je i skeniranje nekih dokumenata, radi lakše upotrebe.

Za sada nije ništa postavljano na stranim jezicima. Postoji mogućnost da korisnici koji su preuzeli dokument napišu komentar o njemu, što će ostalima omogućiti više informacija o kvalitetu, pošto se za sada postavljaju samo naslovi kao opis dokumenta. Takođe kao bitna stavka omogućeno je pretraživanje dokumentacije.

Link ka stranici za preuzimanje dokumentacije - Downloads

 
Kako se radi upload, mi obični korisnici ne možemo ništa postaviti na server kako sam shvatio? Imam planinu literature ali sam morao da je "sakrijem" na mom 4shared account-u kako bih izbjegao brisanje (neko se pomno trudio da prijavi svaki redom link koji sam postavio ovdje na forum) pa sad ne ne znam šta da radim sa svih tih priručnika? Većina je na engleskom, ruskom, njemačkom i francuskom ali ima i jako mnogo na exYu jezicima.
 
Ja skidam ali ne mogu ih uploadovati na forum...Uradicu upload na neki servis pa dati link adminu, preveliki su za slanje na mail a znas i sam da je registracija na Maskinisten problematična :)
 
Nazad
Vrh