Tražim dokumentaciju!

Potrebna mi je tehnicka dokumentacija za traktor reno cergos355 ili 350 posto su slicni a moze i za cergos 345.
 
Potreban mi je radionicki prirucnik za freze FAP Prijeolje i Fuzinar Batuje BTD 130...Hvala unapred!
 
jel zna neko. gde mogu da skinem za" deutz fahra workshop manual"za win7, ako neko ima neki ispravan link nek mi posalje pozzz za sve kolege
 
Dali netko ima uputstvo za rukovanje NORDSTEN žitne sijačice od 3 m.
Unaprijed zahvaljujem
 
da li bi nekako mogao da nabavim nesto za adapter za kukuruze marke claas tip multi-master. sistem sa grickalicama..
 
Ima li neko upustvo za ovakvu prskalicu? Zvao sam Moravu ali su mi rekli da nemaju iako je prskalica proizvedena pre par godina.


rt173k.jpg
 
Evo za same Corsaro 70..


SAME CORSARO 70 kat.rez.dijelova.pdf 4.6 MB
https://mega.co.nz/#!wQ4l2bYY!9LtkKoPswLkwWs-OEE8deOkS1UjiSLM1XK2w95eSYhQ
 
  • Like
Reagovanja: bg
Nemoj stavljati linkove javno Lisnik, može ih neko prijaviti (postoje programi koji "njuškaju" po mreži i traže linkove) i Mega bi ti odmah izbrisala sve. Uvijek ih šalji na privatnu poruku jer su tamo nedostupni.
 
Dragi prijatelji,

Prekopotreban mi je prirucnik za "Proleter Leskovac" sejalicu za kukuruz! Ako bi mi izasli u susret bio bih vam jako zahvalan. Verujem da mi mozete pomoci.

Unapred hvala! :ppozdrav:

- - - - - - - - - -

A znacila bi i i doumentacija za Kodel & Bohm (Kola) Combi Spezial kombajn. :)

- - - - - - - - - -

aazeIcv8.jpg
ovakva sejalica je u pitanju
 
Поздрав свима,да ли неко има упутство за употребу за електронску контролу сетве MC800G.пише "seeder control MC800g-Gaspardo".?
 
Pozdrav, ima li neko mozda radionicki prirucnika za popravku mjenjaca na steyr-u 8090 (TW357). Unaprijed hvala, Lp
 
Nazad
Vrh