Koju obraznovnu ustanovu pohadjate ili ste zavrsili ?

Sta ste zavrsili od poljoprivrednog obrazovanja.


  • Ukupno glasača
    98
sts mihajlo pupin kula automehanicar 2003 varioc- novi sad 2009
 
bojcetic je napisao(la):
Zavrsio 2007me Gimnaziju u Somboru na prirodno-matematickom smeru. Za vreme gimnazije isao dva puta na malu olimpijadu iz programiranja, drugi put za malo i na svetsku (bio sam prva zamena). Iste godine na jesen upisao dva fakulteta. Elektrotehnicki fakultet (ETF) i Racunarski fakultet (RAF). Stigao trenutno preko budzeta stalno, menze i studentskog doma do 4te godine na Elektrotehnickom fakultetu smer Racunarstvo i informatika (RTI). Racunarski fakultet je pauziran i ostavljen da se zavrsi posle. U planu je i upis Poljoprivrednog fakulteta, ali to bi bilo vise iz hobija.
Lepo. :D

Ja sam zavrsio srednju elektrotehnicku "Nikola Tesla" u Pancevu.
Sad sam preko u Rumuniji na elektrotehnickom fakultetu, smer "Racunarstvo",trenutno najbolji smer koji postoji u oblasti racunara.Hteo bih da te pitam da li je RTI najbolji smer u Bg-u sto se racunara tice ili postoji neki bolji smer?
 
Pandan RTIju je SI takodje na ETF-u. Samo sto SI nemozes da upises na budzet. SI je malo je bolji sto se tice usko strucnih predmeta, ali RTI na prvoj godini ima OET i MATEMATIKU dosta kvalitetniju od SI. Sve u svemu tu su. Racunarstvo ima i na FON-u, PMF-u kao i na nekoliko privatnih fakulteta. Skromno misljenje, na FON-u je dosta lakse. Na PMF je teza materija sto se tice algoritama i same matematike, dok je programiranje ipak slabije. Privatne fakultete ne bih komentarisao. ::namigivanje::
Sve u svemu mislim da se sa pravom moze reci da je RTI "vrh" u svojoj oblasti na ovim prostorima.
 
Idem, u srednju školu Tehnička škola smjer elektrotehničar .. :D
Druga sam godina, u prvoj sam namjeravo da odustanem i odem u neku trogodišnju ali onda sam uzeo knjigu u ruke :cool:
Dalje planiram višu školu, smjer Mehanizacija u poljoprivredi .. :cao:
 
Da,sto? mozda zvuci cudno ali tako je.

Ne znam da li si pogledao malo savremenije kombajne koje su opremljene aktuatorima i raznoraznim elektronskim sklopovima koje komanduju ukljucenje raznoranih tezijih poslova....Mislim da se to zove elektronska mehanizacija.Ako gresim slobodno me ispravi... :ppozdrav:
 
Može biti elektronika u mehanizaciji, ali elektronska mehanizacija nikako. ::namigivanje::
 
Zavrsio sam gimnaziju u Rumi prirodno-matematicki smer, sad studiram na poljoprivrednom fakultetu u Novom Sadu 3. godina smer biotehnika i menadzment.
 
Ja sam zavrsio srednju el.mehanicar pa visu saobracajnu i posle nekog perioda upisao stocarstvo po bolonji i eto me sad pun diploma sedim u traktoru i hranim svinje i nadam se bice bolje :nono:
 
Srednju Ekonomsku sam zavrsio 1998 god, 1999 god upisao Uciteljski fakultet u Vrscu, 2003 god upisao apsolvenski i nisam vise ni otisao, ostalo mi jos 12 ispita :spavam:
 
Da li može neko da mi odgovori (već sam postavio pitanje na početku):Ćerka mi završava osmi razred i odličan je đak,želi pisativeterinu pa me zanima koja škola kod nas je najbolja za veterinu.U mojoj okolini ima škola u Svilajncu ali sam čuo i za Krnjaču.Zanima me vaše mišljenje :cao: :ppozdrav:
 
A koja je njena želja none? Ide li se njoj u BG ili bi radije ostala kući?

U principu, ni jedna srednja škola te neće nešto posebno naučiti osim ako nisi istrajan u nameri da izvučeš malo znanja iz svojih profesora koji kao ni ti, ne žele da budu trenutno tu. To je trenutna realnost srpskog obrazovanog sistema.

Ako je već odličan đak, predpostavljam da ćeš je kasnije slati na fakultet, tu nekako logika nalaže da je pošalješ za BG, malo da se dete navikava i osamostaljuje.
Međutim, ne zapostavljaj ni opciju škole u Svilajncu, manje urbana sredina znači da će škola imati više zemlje, verovatno i više stoke, uostalom u BG se neće baš nagledati krava, ako me razumeš.

Znaš šta bih ja uradio?
Lepo telefon u ruke, pa nazvao prvo jednu pa zatim drugu školu, pa dobar dan moja situacija je takva i takva, koliko vi imate zemlje/grla, kako se sprovodi vaša praksa, kakvi su uslovi u vašem domu, kakvi su rezultati škole na državnim takmičenjima, ako ne znate da li postoji neko kome bih se mogao dalje obratiti itd...

Pa još ako imaš vremena, lepo odeš u obilazak jer realno stanje stvari ne možeš nikako osetiti dok ne vidiš svojim očima, pa tek onda presečeš.

Ovo je 100% nepogrešiva taktika ::spreman na sve::
 
Hvala"mali medved".Da to je njene želja ja sam joj pričao šta je sve čeka u tom školovanju,i na kakve probleme ima da naiđe ali ona voli životinje i želi da im pomaže to jest da ih leči,<dosta puta je prisustvovala prašenju krmača i svim ostalim stvarima koje se rade sa svinjama od špricanja do kastracije.Ja smatram da je Svilajnačka škola jedne od jačih u srbiji ali se interesujem da li ima boljih? :ppozdrav:
 
Piše Internet Temu Global Moderator časni North ARMY: Koju obraznovnu ustanovu pohađate ili ste završili ?

Šta da kažem o sebi, časni North ARMY, i da lepo napišem Životopis/CV?

Završijo sam Osnovnu školu i počeo da učim matematičku Gimnaziju. Međutim, mrzeo me profesor astronomije jerbo sam mu jebo blisku rođaku.
Uvek sam bijo dobar učenik u lozničkoj Gimnaziji (dobar = 3/trojka). Uvek sam bežao sa nastave fizičkog vaspitanja jer su mi smrdeli drugari na znoj neopranog tela*.

Jebemliga, isteraše časnog Bibliotekara iz lozničke Gimnazije.
Potom me isteraše iz JNA i dva puta sa Foruma PoljoInfo.com

* Skoro sedim u lozničkom kafiću sa mojom profesorkom fizičkog vaspitanja i lepo je pitam:
Gospođo profesor, da li moraju učenici da smrde ko nenavidi na Vašem času?

A sada, muzikaaaaaa...

MOJ Tifa and Bijelo Dugme and Bora Čorba
~ pediculis pubis

p.s.
Dok sam bijo čovek-samac redovno sam se družio sa kurvama u ulici Principovoj, u Prestonom Gradu Beogradu.
Danas sam porodičan čovek i za vek vekova ŽELIM da se sećam !!!

A sada, muzika...

Željko Samardžić: Grlica
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Pd0753HqvMQ[/youtube]
 
Mims je napisao(la):
none 73 je napisao(la):
Mims je napisao(la):
A jel hoće i na fakultet ili samo u srednju.
Nadam se da će posle upisati fakultet.Za sada joj škla ide odlično.

Ako je upoznata sa životinjama i zna šta znači veterina bolje da upiše gimnaziju.
Ako slučajno ne upiše fakultet sa diplomom gimnazije nema ništa a ovako imaće baraem diplomu tehničara, a ako upiše fakultet imaće dosta predznanja,biće joj dosta lakše :sta: :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh