Koju obraznovnu ustanovu pohadjate ili ste zavrsili ?

Sta ste zavrsili od poljoprivrednog obrazovanja.


  • Ukupno glasača
    98
Bubu je napisao(la):
U planu je ponovno upisivanje fakulteta kada se steknu uslovi za to.
I meni je to u planu, već sam studirao na FTN-u, smer mašinstvo M2, (to je moj soj ljudi :bravo:), ali sam morao da ga napustim zbog posla kući, ali vratiću se ja kad tad, nije još završen taj film.
U međuvremenu završio fax u Zrenjaninu.
Post je spojen: [time]1295360611[/time]
_________________________________________________
mzupunski je napisao(la):
2005. posle srednje skole upisao studije biologije na PMF u Novom Sadu. Diplomirao 2009. godine, diplomski rad uradio na katedri za fiziologiju biljaka. Iste godine upisao post diplomske master studije, koje sam zavrsio pocetkom oktobra 2010. godine, master rad takodje u oblasti biljne fiziologije. U novembru 2010. godine upisao doktorske studije ekoloskih nauka na pmf-u, disertacija verovatno ce biti uradjena takodje na katedri za fiziologiju biljaka... :D
A ovom čoveku treba čestitati :bravo:, popiti sa njim piće :ppozdrav: i reći svaka ti čast ::svaka cast:: :D
 
Tehnicka skola Sava Muncan Bela Crkva...Masinski tehnicar za kompjutersko konstruisanje...diplomirao sam jun 2010...
 
moje skolovanje nema veze sa poljoprivredom,ali staces ima i takvih :D
srednja gradjevinska smijer arh.tehnicar,a sad gradjevinski fakultet
 
...Ja zavrsio Srednju Poljoprivredna skolu smer Poljoprivredni tehnicar...A sad mozda buduci pravnik :osmeh:
 
MONTOYA je napisao(la):
Druže oženi se :D
pa na ženu gazdinstvo a ti studiraj ::namigivanje::

Hahahahhahaha da mi zena bude gazda u kuci? 'Fala lepo! :haha: :haha: :haha:
Svi mi to govore a ja se stalno vadim da sam mlad i neiskusan... :D :cao:

@mzupunski

Sta reci, svaka cast! :ppozdrav:

@Farmer II

znaci mi smo da kazem kolege? ::namigivanje::
 
Završio sam Šabačku gimnaziju, 2004., potom upisao Poljoprivredni fakultet u Zemunu, odsek stočarstvo, diplomirao početkom 2009. prosečna ocena 9.23, student generacije. Sad radim kao asistent na fakultetu, upisao sam doktorske studije. A van toga sam seljak, imam imanje, goveda, svinje i trudim se da tamo provodim što više vremena. :ppozdrav:
 
svaka čast svima. nažalost forum nije reprezentativan za celu Srbiju, jer da jeste gde bi nam bio kraj.
što se tiče mog obrazovanja, završio sam Jovinu gimnaziju u Novom Sadu 2000. godine. 2004. sam diplomirao na Polj. fakultetu u Novom Sadu, smer ratarstvo i povrtarstvo sa prosečnom ocenom 9.35. upisao sam zatim postdiplomske studije smer Genetika i oplemenjivanje biljaka, položio sam sve ispite sa prosečnom ocenom 9.29 i magistrirao 2008. nadam se da ću 2012. godine odbraniti doktorat iz oblasti oplemenjivanja šećerne repe.
 
Nuklearna fizika doduše ostao na srednjoj školi + dosta žurki po beogradskim studenjacima ::super:: Onda me život odveo u nekom drugom pravcu a i počelo je ono što je počelo 90-tih.
 
E bile su to opasne zurke koje su mnoge pametne glave iz naseg drustva skupo kostale. :ppozdrav: :ppozdrav:
Ja sam se nekako izborio sa njima pa uz 6 godina apsolventisanja zavrsio Masinski fakultet u Beogradu.
 
To su činjenice, pametni i školovani ljudi napolje u poljoprivredu, a ponavljači i neznalice na rukovodećim mestima.'ebemti školu.
 
završio srednju tehničku Školu smer Elektromehaničar za termičke i rashladne uređaje i
višu tehničku smer Zaštite od požara
 
Nazad
Vrh