Ugradnja hidro volana

a jeste,jeste izvinjavam se nisam video kabinu a i usisna cev drugacije stoji... moja greska!
 
morao sam da ga ograniči u jednustranu 4 a u drugu 7 cm,oval klip ima 25 cm hoda a dovoljno je o16-18cm
 
Svaka čast druže, jel ovo 560? Ja imam 542 sa ovakvom limarijom, ali nešto mi je tamo sve tesno, ne znam gde bih stavio poprečnu sponu i klip :udri: . Da li mogu ove poluge na rukavcima (ne znam kako se to zove) da se stave od drugog traktora, video sam jedan 549 sa hidro volanom i na njemu su te poluge savijene skroz dole, a meni bi tako odgovaralo?
 
na 542 stari tip ,pravi se poprečna poluga od osovine slamotresa tako da dođe ispred trapa, ako me razumeš šta hoću da kažem
 
Milose svaka cast za majstorluk. Kolko kosta takav jedan klip za volan? ::svaka cast::
 
Nije puno para. Ja bih da ugradjujem na 585. Ali su creva preskupa, to mora da moze naci negde za manje para. :ppozdrav:
 
isto sa prednje strane ,ima kolega tako namontirano kada buden imao vremena otićiću da uslikam
 
Milose ajde ako mozes slikaj kako si postavio klip i tacno gde. I ja treba na 560 da postavljam hidro volan nego nikako da imam viska vremena.
pozdrav

Sad sam video da postoji i snimak, sad mi je sve jasno :D hvala u svakom slucaju
 
Nazad
Vrh