Rostselmash

koji god da je ima sest slamotresa, neznam oznaku ali je velik kombajn.......uzeo ga je polovnog i izasao ga je 65 ili 55 hiljada......
Post je spojen: [time]1256059974[/time]
_________________________________________________
abro je napisao(la):
Mozda dobri stari ZMAJ :haha: :haha: :haha:


univerzala ima!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
 
Ja imam vektora,nikakvih velikih problema nije bilo osim so secka na kuruznom adapteru ne sitni ko claas-ova a inace on je kombajn za manje povrsine i moze sa njim da se postigne sve...u kuruzima ide i do 10 kmh a u zitu do 8 ali nije on nesto preterano velik i da moze jako puno da radi ...
 
Lazo meni Vektor izgleda sasvim pristojno i primereno uslovima poslovanja kod nas.Molim te reci
nam jesi li ga kupio novog i kolika je cena bila?Koliko uradis godisnje i kakve si(ako si)kvarove imao?Jesi li zadovoljan servisom i ponudom rezernih delova?Inace svi mi znamo sta je najbolje,a meni da za sto manje novaca dobijem sto pouzdaniju masinu koju nije tesko (a hi skupo)odrzavati.Ako neko misli da namdernije i najskuplje ne kvare vara se.Pitanje je koliko to kosta.
 
Uzeo sam ga novog.74'800 eura bez kukurznog adaptera.Problem sto se tice nije bilo nista preterano..Neki relej je bio otkazao a naravno kao i svaki servis to se zameni...Nista strasno..ako mislite na KVAROVE a ovako sitnije malo se dotegne koji lanac.podmaze...
a odrzavanje nije nista preterano strasno.Izduvavanje vazdusnog filtera,podmazivanje lanaca,mazalica, itd. da ne nabrajam sada...a sto se tice rada u kukuruzu i psenici..Mi radimo dosta usluge i svoje...A zito nikakvih problema,niti kukuruz..Slobodno moes doci pogledati kombajn i popricati o njemu...Kombajn je kuci odradio je svoje sada je garaziran....
 
:bravo:Jel u tu cenu ide secka i klima?Sa kojim adapterom radis i koliko redova ima?To je cena sa PDV-om.I jos jedno ako nisam dosadan kolika je sirina zahvata?
 
sa njegovim adapterom 6.redova..Za cenu se moras cuti sa gazdom na 064/453/97/45 a sta sirina zahvata cega sirina zahvata ?
 
Siirina kose.Znaci adapter za kukuruz si kupio naknadno?
Kolika je cena adaptera? Hvala na pozivu,kad budem isao na tvoju stranu.
To je telefon nekog iz Agrovojvodine?
 
Sirina kose je 5metara ,adapter nisam kupio naknadno nego sam kada sam kupovao kombajn kupio i adapter jer se on posebno placa..Ako mislis da pazaris kombajn od mene posto je na prodaju mozes se cuti sa caletom da ti kaze cenu,i sta te interesuje..
 
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QLqprK406Hc[/youtube] Evo malo snimaka o vektoru
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UyYbfF8KIYA[/youtube]
 
ja sam sedeo u tom kombajnu na sajmu i dete od 7 godina bi moglo da ga vozi kolko je prost, samo je kombajn glomazan za velicinu svoje kose,ali to je tipicno za ruske masine
 
Lazo jel mozes da mi slikas hidro pogon i hidro motor na tvom kombajnu posto ja imam berac samohodni ruski sestoredni sa hidro pogonom pa me interesuje dali je to isto :cao:
 
bajmocka "Ravnica"je imala....ako si neki sejk onda ce ti valjati.....ima V-8 motor od ruskog tenka...posle prve godine su presli na JD zbog potrosnje samo...inace su bili zadovoljni sa ucinkom i radom...
 
Nzm kako je resena kod njih ostrenje nozeva,i jel ima drobilicu zrna :/ na sajtu ima jako malo informacija..ali ako je ogromna potrosnja onda ne znam...
 
Nazad
Vrh