Rostselmash

Jeste, Madjarska firma ih je izlozila.

- - - - - - - - - -

Paljenje poslednji put pre ubacivanja
[video]http://tinypic.com/r/2py55z7/8[/video]
 
Kolege imam u ponudi da uzmem don 1500b upole sa kolegom,ima neko iskustva sa tim?

Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока
 
U principu kolega ga je vec kupio ali nema dovoljno povrsina za taj kombajn pa hoce da proda pola. Radio je kukuruze sa njim i kombajn stvarno ima dobru propusnu moc,bas moze da ide :D
Kvalitet vrsidbe nije bio bas neki,ali realno nisu ga verovatno uspeli podesit kako treba jer su za 2 dana sve zavrsili

Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока
 
Ja sam u Madarskoj pricao sa ljudima kojisu ga koristili u zadrugama dok ih je jos bilo , kad sam trazio svoj , rekli mi da ga se manem jer vise je stajao u radionici nego sto je radio e sad ima i tu do vozaca ali njihovi su utisci da je dosta nezan malo ga poterali i odma havarija . U starim novinama sam citao da su doneli jednog don 1500b na probu sa velikom reklamom da ga predstave i na prvom odkosu riknuo.
 
Ovaj je kupljen negde u Bacu a pre toga je bio na nekom kombinatu kolko ja znam. Uglavnom kombajn dobro izgleda,nije nigde truo,nigde lomljen-krivljen. I sto je najbitnije ima 3 adaptacije(kukuruz,psenica,repica) i platio ga 11800evra,nesto malo je ulozio u njega i registrovo ga. Nismo jos pregovarali ali racunam 6-7000 da bi me kostalo pola kombajna

Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока
 
Za te pare imas da uzmes neki manji koji ti je dosta i nemoras snikim da ga delis jer du su stalno svade (opravi ti ja sam ga vec poravljao ) u tim fazonima.
 
Vec preko 15 god. Imamo zmaja upole sa njim i nije bilo problema. Zmaj se sad prodaje a ovo je druga opcija :)

Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока
 
Hvala na nekim informacijama,razmislicu jos.
Ako neko jos nesto zna u vezi kombajna nek napise :)

Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока
 
Kombajn je bio u Zadrugaru u Baču radili su par godina sa njim, i prodali svome koperantu koji nije mnogo radio
 
Bilo nekih ozbiljnijih kvarova?

Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока
 
Znam da je malo radio i otišla je prednja guma,paje duze vremena stojo dok je nabavio drugu mislim daje kupio novu
 
Nazad
Vrh