Koliko radite zemlje 2011-2012?

Nisam pristalica teorija zavere ali bih vas posavetovao da povrsina koju ovde pišete bude ista ili veća od one u Registru. Kad je ista onda je OK, ako je veća onda uvek možete reći da deo nije registrovan iz razno-raznih razloga ali ako je manja od onog u Registru možete postati sumnjivi, naročito ako povlačite subvencije....Ne znamo mi ko sve ovo čita

Svako dobro
 
Apsolutno se slažem da ovaj forum čitaju mnogi da kažem ubačeni elementi.To sam na svojoj koži osetio.Što se tiče prijavljenih površina to će oni skupljati sa ovim agro-stručnjacima koje su zaposlili.
Ako ovo čitate(insajderi) pročitajte i teme poput:cena nafte,koliko imate površine pod vodom,cene veštačkog đubriva u vašem kraju.........možda i onda nešto preduzmete.
 
citam temu i gledam ovde svi rade dosta zemlje,jel ima neko od sitnijih poljeprivrednika kao ja na primer ja radim 30 kj
 
Izgleda da nas ima do 15-tak hektara dosta i ja sam mislio da samo velikih ima.
 
Ove godine radimo standardnih 21-22kj zemlje. Sledece godine se mozda opet malo vise posvetimo ratarstvu, pa uzmemo jos nesto u zakup.
 
Sto i drugi kazu, radim standardnih 22 kj, od toga mojih 18.
Leko, ja sam mislio da sam ja najgori po pitanju ks/kj, ali koliko znam ti imas novog Belarusa, a malo zemlje.
 
Nazad
Vrh