Koliko radite zemlje 2011-2012?

Odg: Koliko radite zemlje 2011?

Samo su njih smanjili,svi su povecali a i te povrsine sto oni nece raditi ima ko hoce...
 
Odg: Koliko radite zemlje 2011?

oko100h da ima kupio bih jos 20h na vecito :D
 
Odg: Koliko radite zemlje 2011?

Attila M. je napisao(la):
Oni sigurno neće gledati da nama bude dobro. Ne gajim nikakve iluzije.
Naveo si dva posta sa smanjenjem površine a pogledaj koliko ima sa povećanjem. Verujem da će i oni gledati samo te postove.

Neću dalje da offujem, samo sam želeo da skrenem pažnju ljudima da nije baš sve za širu javnost. :ppozdrav:
Naveo sam dva ne zbog mišljenja da će njive ostati u parlogu već zato da da ti skrenem pažnju na tvoju informaciju da nije sve za širu javnost.Misliš da će neko iz vlasti zagristi na 15 postovao povećanju površina i preporod u Srbiji.Ima puno onih koji ne koriste internet pa ne možemo da sagledamo realnu sliku.
 
Odg: Koliko radite zemlje 2011?

prosle godne 20 hektara ove godine 25 hektara i mozda bude bilo jos 5 ha ali otom potom.
 
Odg: Koliko radite zemlje 2011?

Ja sam sveo na minimum ulaganja radim istu povrsinu.Medjutim kod mene u selu dosta ljudi smanjuje povrsine pa cak i potpuno odustaje od poljoprivrede.Generalno gledano kod nas u Sumadiji je takav trend odustajanja od poljoprivrede.Ubise nas sa cenama nase je neisplativo a ulaganja sve veca.Skorije sam razgovarao sa veterinarom koji pokriva 4 sela,pa i moje.On kaze da u proseku oko 50 domacinstava odustane od gajenja krupne stoke godisnje u njegovom reonu.Mozda je spas u vocarstvu ,barem kod nas,pogodno je zemljiste za voce.Medjutim i tu su velika ulaganja a treba da prodje dug period za povracaj sredstava,te je narod neodlucan i nezna sta da radi.
 
Odg: Koliko radite zemlje 2011?

cicimoric je napisao(la):
Petru je napisao(la):
oko100h da ima kupio bih jos 20h na vecito :D

Sta ce ti? Pokupovao si i ovako pola atara :osmeh: sta ima veze ocu jos ne pitam za cenu , zezam se

Salim se malo komsija, nisam primetio do sada da si se uclanio
evo i ja malo da vidim sta ima :D
 
Odg: Koliko radite zemlje 2011?

Attila M. je napisao(la):
Kad vide ovi iz ministarstva kako vam dobro ide, klepiće vam takse samo takve.

Apelujem na članove da razmisle kakve sve informacije stavljaju na uvid onlajn. Zašto onima gore olakšavati posao?
Sto da nam lupe takse :sta:?Imaju oni jos bolji uvid u trezoru 100 puta nego ovde.Koliko vidim to je sve do 50 hektara neka lupe onim velikim igracima.
 
Odg: Koliko radite zemlje 2011?

Kao da ovde svi kazu istinu ima onih koji se ovde ukljucuju samo da se bave politikom i zavadom seljaka. :nono: :udri:
 
Nazad
Vrh