Koliko radite zemlje 2011-2012?

stiv

Član
Učlanjen(a)
7 Jul 2008
Poruka
579
Kolike su vam površine za ovu godinu...da li ste povećali ili :sta: Da vidimo prosek na Poljoinfu? Ja imam ove godine oko 63 hektara!
 
Odg: Koliko radite zemlje 2011?

Prošle godjne oko 68 ha a ove 71 ha.
 
Odg: Koliko radite zemlje 2011?

Prosle 22,5 hektara a ove 25. Nema dovoljno zemlje radio bih do 50. Ako neko nudi u mojoj okolini javite se. :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Koliko radite zemlje 2011?

Povecane sa 40 hektara na 50 i nesto hektara
 
Odg: Koliko radite zemlje 2011?

Rale 83 je napisao(la):
Prosle godine 72,5 h u 73 parcele ove 13 hektara i nesto I sve manje se kajem AN 1950din

Auuu covece pa kako su tako male parcele kod vas?

Mi smo povecali povrsinu za par desetine hektara i uzeli bi u zakup jos ali ne moze da se nadje. U aprilu-maju treba ponovo da bude licitacija ali cisto sumnjam da cemo uspeti da uzmemo nesto jer smo vec dva puta bili neuspesni za nekoliko tabli sto radi jedna firma koja ima mnogo jake veze i uvek izmuvaju da ostane u njihovom vlasnistvu
 
Odg: Koliko radite zemlje 2011?

Kad vide ovi iz ministarstva kako vam dobro ide, klepiće vam takse samo takve.

Apelujem na članove da razmisle kakve sve informacije stavljaju na uvid onlajn. Zašto onima gore olakšavati posao?
 
Odg: Koliko radite zemlje 2011?

Attila M. je napisao(la):
Kad vide ovi iz ministarstva kako vam dobro ide, klepiće vam takse samo takve.

Apelujem na članove da razmisle kakve sve informacije stavljaju na uvid onlajn. Zašto onima gore olakšavati posao?
Da oni nas slušaju bar bi iz budžeta dobili 10% :cao:


Matić je napisao(la):
Smanjio sa 70 na 40ha.
Rale 83 je napisao(la):
Prosle godine 72,5 h u 73 parcele ove 13 hektara i nesto I sve manje se kajem AN 1950din

Atila jel misliš da je ohrabrujuće za državu
 
Odg: Koliko radite zemlje 2011?

Oni sigurno neće gledati da nama bude dobro. Ne gajim nikakve iluzije.
Naveo si dva posta sa smanjenjem površine a pogledaj koliko ima sa povećanjem. Verujem da će i oni gledati samo te postove.

Neću dalje da offujem, samo sam želeo da skrenem pažnju ljudima da nije baš sve za širu javnost. :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh