Uredbe za poljoprivredu 2011 god.

Lepo bi bilo, ali nažalost, od toga nema ništa. Uslovi će biti gori nego prošle godine ::samo bes:: ::samo bes:: ::samo bes:: ::samo bes:: ::samo bes:: ::samo bes:: ::samo bes:: ::samo bes::.
 
Nezvanično je da će premija ostati ista (što je u odnosu na evro manje nego prošle godine) i povrat na traktore neće biti ove godine. Kad to sve sagledaš to su ti lošiji uslovi nego prošle godine.
 
Ni danas ništa od uredbi. Ili ih sad menjaju od kad je otišao Dinkić i poništavaju njegova obećanja a ako nije to onda neće da valja što se ne obelodanjuju a kažete ostaju iste?
 
ма како неће бити добро донеће они уредбе 01.04 немојте ви да се секирате, ја сам због тих њихових кашњења остао без 10.000,00 еура а нас 150 отприлике око 500.000,00 јер су каснили са формуларима који су се појавили тек дан пред истек рока а ти треба да спремиш још 12 образаца . па ти види
 
Juče sam gledao ministra na TV i rekao je 14000 ostaje ove godine e sad o ostalim detaljima uredbe se nije izjašnjavao a nije bilo ni mesto pošto je bio u obilasku nekih domaćinstava
 
provac je napisao(la):
ма како неће бити добро донеће они уредбе 01.04 немојте ви да се секирате, ја сам због тих њихових кашњења остао без 10.000,00 еура а нас 150 отприлике око 500.000,00 јер су каснили са формуларима који су се појавили тек дан пред истек рока а ти треба да спремиш још 12 образаца . па ти види

Ovo je Srbija :haha: tu je sve moguce :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: ::lose:: ::lose::
 
Ja sam nacuo da ce nove uredbe biti date na usvajanje tek oko 15 matra...
 
Danas zvao i rekli mi da uredbe vezane za regresiranje ratarske proizvodnje i kredita izlaze sredinom marta meseca ,a najkasnije drugoj polovini marta meseca. ::lose::
 
Nazad
Vrh