Uredbe za poljoprivredu 2011 god.

Nisu još prodali telekom. Moraju negde da zavrnu slavinu. Poljoprivrednici nemaju bog zna kakvu perspektivu pored Koleta, Miska i vlade Srbije.
 
Ljudi interesuje me subvencija poljoprivrednih mašina pre svega
do kad se mora poslati račun( za koliko dana ističe rok).
 
Polako nemoj da zuris,pitanje da li ce ih uopste biti,posto je sve ovo bagra lopovska.
i ja cekam uredbe za sunbencionisane kredite,ali izgleda da cu samo da ih cekam...
 
jel zna mozda neko kad ce izaci uredba?jel istina da ove godine nece biti subvencije?
 
Министар пољопривреде, трговине, шумарства и водопривреде - koliko svega ima u opisu radnog mesta tj.poziva ministra , zdravo tesko da ce skoro biti konkretnih datuma i uredbi........tek pocinje covek a godina ni do pola dosla nije :haha:
 
Pa stvarno su probili sve rokove kada planiraju da donesu uredbe,mozda za postrnu setvu ili ce i onda da kasne...
 
U ministarstvu jos uvek neznaju tacan datum kada ce izaci uredbe,to je proverena informacija,tamo se trenutno nezna ni ko je na kojoj funkciji
 
Na kojoj god da su ili nisu dugo biti neće.Uz sve probleme u državi i jačanje opozicije mislim da im nije potrebno da i sa seljacima zarate.
 
Sada ce Uskrs pa 1.Maj pa kada ce uredbe izgleda da sam bio u pravu za postrnu setvu sigurno,gde su sad asocijacije poljoprivrednika svi cute niko da kaze ajde idemo za Bg kod ministra na razgovore da se vidi kada ce uredbe sta se ceka,jel hoce psenicu opet za par dinara da otkupe
 
Drage kolege mene interesuje samo jedno, ako u skorije vreme neizađu uredbe (bar ona subvencije po hektaru) dali ćemo organizovati neke proteste ili ćemo ćutati kao i dosad i čekati uredbu ali onu o zabrani izvoza svih žitarica ?
Politika me uopšte neinteresuje ali ovo neliči na dobro a ako budemo ćutali opet nećemo dobro proći !!!
 
Nesto se gadno muti,izgleda da od subvencija po ha nema nista,mozda neka crkavica po kg otkupljenih zitarica.
 
Ako nema ništa nek nam kažu, setva je pri kraju idemo u Beograd da se družimo, svugde u okolnim Zemljama Subvencije povećavaju a kod nas da ukinu to nebi smelo da se desi !!!
 
To sam procitao na poljopartner sajtu na predatu kolicinu robe.To ako zazivi na cast im svima nista me nece iznenaditi.Napadali su me neki pojedinci za Dragina,Dragin ovo Dragin ono,a sada se neodazivaju ministarstvo po meri nema sta
 
Nazad
Vrh