Syngenta hibridi i sorte semena

Prinos Protekte je bio 78.922 kg po ha jus repe a sejana je na razmak 16.2 cm, digestija 14,9%, vađena 24 oktobra. I ove godine ću je sejati. :ppozdrav:



1000 PORUKA 1000 PORUKA 1000 PORUKA 1000 PORUKA 1000 PORUKA 1000 PORUKA 1000 PORUKA 1000 PORUKA
 
::svaka cast::dobar si. Juce bila prezentacija Syngente u Kulpinu i mozda me uverila ona gospodja vatreno crvene kose da je i ja posejem ove godine opet. :cao:
 
Jugos je napisao(la):
::svaka cast::dobar si. Juce bila prezentacija Syngente u Kulpinu i mozda me uverila ona gospodja vatreno crvene kose da je i ja posejem ove godine opet. :cao:
Pazi se tih vatreno crvenih da nebi digestija bila loša :haha: :haha: :ppozdrav:
 
molim moderatora da postavi moje pitanje gde mu je mesto !
Prosle godine smo debelo platili u paritetima seme suncokreta, pa ove godine nameravam da kupim.
Cene syngentinih hibrida suncokreta nigde nisam nasao , mada to ne znaci da ne postoji!?

p.s. Moze i ostali hibridi naravno.
 
Od hibrida kukuruza ove god za vrsidbu u zrnu imam nameru da sejem Helico, Galactic i Sycoru.
Dali neko ima iskustva sa Helicom i Galacticom? Odnosno kako se pokazao?
A suncokreta Kondi i Neomu. :ppozdrav:
 
Deni pravi izbor ako se ponovi prošla godina u Banatu je u njihovim ogledima imao najbolje rezultate.Na jučerašnjem Syngentinom predavanju u Rumi rečeno je da ta sorta traži dobre proizvodne uslove. :ppozdrav:
 
Mića967 je napisao(la):
Deni pravi izbor ako se ponovi prošla godina u Banatu je u njihovim ogledima imao najbolje rezultate.Na jučerašnjem Syngentinom predavanju u Rumi rečeno je da ta sorta traži dobre proizvodne uslove. :ppozdrav:

I ja se nadam da je dobar izbor. Prosle nedelje smo imali prezentaciju kod nas pa su hvalili dosta Helica mada zelim probati ove god i Galactic i Sycoru.
A sto se tice proizvodnih uslova sav kukuruz ide posle soje i psenice i baceno je 150 kg. Npk 3x16 ruski jesenas i plus predsetveno 100 kg. An-a po k.j.
E sad jos samo dovoljno kise (mada ne mora u tim kolicinama ko prosle god.) da ima na vreme i valjda ce biti sve Ok. :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh