Syngenta hibridi i sorte semena

Srđan ima problema sa nalogom tj.ne može da se uloguje već duži vremenski period.
 
I mene zanima slično ko diklofena , jedan sindžentin hibrid koji je pouzdan , fao od 300-500 , mišljenje od ovih što više rade Syngentu ?
Pogotovo koji bi mogao u lošiju zemlju , znači lakšu 5-6 klase . Spasoje , koji se tebi pokazao , čini mi se da i ti ne oskudijevaš sa "tanjom" zemljom ?
Moram i od Syngente bar jedan da prošaram , nesmijem rizikovati , biće 30 a možda i više ha za mene je to već ulog pa da umanjim rizik.
 
Ako ti ideš na ove ja ću ond na DKC bar 20 vrećica.:haha:Heliko je bio 2010 No1 i o9g. 2011 kolumbija a ove Pako. Ali je sejan pre kolumbije .Ove g nemam heliko jer nije bio F.Kažu da je dobar dal se zove syncero i bio je tretiran ali samo u Srbiji.Neko je ovde pisao da je Pako repe...ili marker ,kako reče na sušu za ostale hibride i vidiš da se dobro pokazao i kod ostalih ,ali na više god mislim da je KOLUMbija bolja....Maverik pa gore ne računam jer nije ista" kubikaža"pa su jači i vlažni....
 
I dalje će DKC i Pionir biti većina al moram i od Sindžente i KWSa bar po jedan . Ubaci DKc ( ako ti se ne gadi ) nećeš se pokajati , malo gušće obavezno i ne zaključuj ništa dok ne predje preko vage.
 
Ja bacam 20 kg 15-15-15-+ 10 u mašinu pokraj reda i 30 - 40 kg Kan u špartače .I osim ove god. bude 7-8 t /ha na toj 5-6 klasi.Ali toliko budu i pioniri .Ove g. planiram uljučiti 5276.
 
Prvi pregovori obavljeni telefonom .Uskoro će mo saznati pošto može doći kući 200 vrećica sve +cruser....Kaže 0k0 15 KM. tretirano kruzerom .Malo skupo...
 
Imam trenutno ponudu konkretno za Pako za plaćanje do kraja Februara cenaje 38,25 e/sj aza plaćanje kraj oktobra cena je 41,78 e/sj. Ucenu je uračunat PDV i hemijska zaštita semena sa Force Zea stim da ova cena važi za porudžbe od 101 sj do 500 sj. Pakovanje (sj)je 25000 zrna. Ako nekom bude trebao kontakt javite se u ponudi su sve sorte kukuruza ove semenske kuće kao i sorte suncokreta.:ppozdrav:
 
Imam trenutno ponudu konkretno za Pako za plaćanje do kraja Februara cenaje 38,25 e/sj aza plaćanje kraj oktobra cena je 41,78 e/sj. Ucenu je uračunat PDV i hemijska zaštita semena sa Force Zea stim da ova cena važi za porudžbe od 101 sj do 500 sj. Pakovanje (sj)je 25000 zrna. Ako nekom bude trebao kontakt javite se u ponudi su sve sorte kukuruza ove semenske kuće kao i sorte suncokreta.:ppozdrav:

Mico cija je dorada taj Pako?Ako je strana ja sam zainteresovan,pa nek je i malo veca cena,naravno ne u tim kolicinama:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh