Syngenta hibridi i sorte semena

Firma od kojih uzimam seme su dobili Paka,sa prelepljenim etiketama od prosle godine.
Vratili su svu kolicinu semena nazad distributerima.
 
Ja jos sutra cekam i onda adio,necu vise da ga cekam...
a ti promoteri,za muda pa na bandere,sta koji djavo pricaju i obecavaju,kada nisu kadri da uvezu.
 
Кажу да је Пако.!? Сем прошивене етикете ништа друго нема на себи.
35lyjph.jpg

IMG]http://i40.tinypic.com/qqba00.jpg[/IMG]
2cys4ur.jpg

jrcvw8.jpg
 
Poslednja izmena:
sto ne probate columbiu umesto paka, fao450 i uvozno je seme, nesto muljaju sa pakom i prosle godine mi bio sumljiv, nije to vise ona pako...uzeo sam samo 10vreca a uzimao sam ranijih godina po 40-50 vreca...
 
Ja ipak odustao od helica jer nije bio iz uvoza nego iz PKB-a.Zamenio sam ga sa pionirom F73.
 
DSC00781.jpg
[/URL][/IMG]
URL]
DSC00784.jpg
[/URL][/IMG]
DSC00785.jpg
[/URL][/IMG]
URL]
DSC00786.jpg
[/URL][/IMG]

---------- Poruka napisana u 10:42 ---------- Prethodna poruka je at 10:41 ----------

mislim da je sada bolje :) inace cena je 4200 din. uzeo sam i sikoru duplo tretirana (zbog crva
)4500 din
 
Poslednja izmena:
na drugoj slici žuta etiketa piše cruizer ali nekih 29,9% pa najbolje pozovi SINĐENTU pa ih pitaj a sviđa mi se jer 25000zrna teži 8,90kg krupno zrno
 
Ja sam kupio Lucijusa i helika,zrna su kavalitetna i kvalitetno zaprasena.Heliko je 9,3kg,a Lucijus 5,7kg tu je velika razlika ali i u grupi zrenja.
nya1e8.jpg
 
Pre 7 dana posejao sam Heliko tretiran FZ-om doradjen u P.Skeii.Juce sam proveravao,klica izbija.
Maverik posejan isti dan,zemlja porekla Hrvatska.I sam sam skeptican za nasu doradu ali rizikovao sam.
 
Nazad
Vrh