Syngenta hibridi i sorte semena

Zapamtio sam koji je najbolji, kad mi posalje rezultate napisaću... Neki rani, mislim da je dao oko 5200 po jutru

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Prvo napises da je bio naj bolji neki rani sa 5200 kg po kj, a onda oni posalju rezultate i naj bolji 8000kg??
 
Kako sam ja shvatio najlosiji je 5200 po kj, a najbolji helium sa 8000 po kj ili 13.676 po ha.On je gore u drugoj recenici odgovorio koji je najlosiji.
 
Ma nadovezao se da odgovori sto ga je pitao bokibole. Malo konfuzno, ali je tako. Ajd' u 20 marki da je tako?:haha:
 
U prvom postu gde sam stavio i slike piše da je najbolji helium sa skoro 8 tona po jutru. Bokibole pita koji je najlošiji. Ja u sledećem postu pišem citiram "Zapamtio sam koji je najbolji, kad mi posalje rezultate napisaću... (sa ove tri tačke sam završio misao ove prve rečenice i u narednoj rečenici nastavljam dalje odgovor na bokiboletovo pitanje)Neki rani, mislim da je dao oko 5200 po jutru." Dakle, ako sam u prvom postu napisao da je najbolji helium sa skoro 8 tona po jutru, kako onda mogu u sledećem postu da napišem da je najbolji dao 5200? Znači, ko čita od početka nema zabune... :ppozdrav:
 
Ja sam imao samo Jullen, 12620kg/ha, pored njega je bio NS444ULTRA, bolje da ne pisem koliko je on (malo) rodio.
 
Mislim na prinos. 640 je kralj prinosa ako neko nije znao. :haha:
Mozda je to vama vojvodjanima smesno ali nama u centralnoj srbiji nije. ns i zp na ovoj zemlji najbolje radja,a da nepisem koje smesne rezultate daje dkc,pionir i slicni(za nas smesni hibridi)zbog izuzeno losih prinose i u ovim kisnim periodima.Sa ns540 ove godine 10 tona zrna na 30cm sa 250kg npk i 300kg kana,seme 2500din.Zar je to lose?
 
Nazad
Vrh