Poljoprivredna predavanja-prezentacije u našoj okolini

Moooozda i ja dodjem,mada sam za to vece 18-og ugovorio zurku kod mene u stanu tj jos se pregovara jer treba da mi dodju neki gosti "sa strane" pa da se :ppozdrav: :ppozdrav: mada mi se strasno svidja ideja posebno jer je Secanj u blizini. :cool:
 
Danas u Sibaču kod uvaženog člana Dr.Gruje sa početkom u 10 h u Lovačkom domu prezentacija Pionir Hibrida, pa članovi iz naše okoline vidimose. :ppozdrav:
 
U sredu 09.2.2011..god. u Laćarku sa početkom u 12:00 h.održaće se predavanje glavnog republičkog inspektora za veterinu Gorana Maleševa,načelnice Veterinarske inspekcije Ministarstva poljoprivrede Srbije Sanja Čelebićanin,kao i par profesora sa Beogradskog fakulteta.
Tematika predavanja su vezana za svinjarstvo i goruće probleme na našem područiju:

-Morbus Aujeszky(virusno oboljenje svinja).
-Klasična kuga svinja.
-PRRS (nova zarazna virusna bolest respiratornih organa).
-colly infekcija prasadi na sisi.
Pozivam sve forumaše koji su u mogućnosti i koje zanima ova problematika da prisustvuju ovom predavanju. :cao:
 
miroslav k je napisao(la):
kod nas svake srede ima neko predavanje, vecinom se reklamiraju firme i nude seme, hemiju, mehanizaciju....
i kod nas je tako evo bas večeras bila syngenta,prošla nedelje LG...
 
Ruma 03.02.2011god. u sali KUD "Matije Gubca" sa početkom u 19 h biće održana prezentacija ZP-hibrida i R.A.G.T. hibrida kukuruza kao i semena za povrtarstvo i herbicida koje zastupa Agrimatko. :ppozdrav:
 
Da Vas još jednom podsetim za:
predavanje Poljioprivredne Stručne Službe Zrenjanin u Jaša Tomić 18.02. sa početkom u 10 časova u maloj sali doma kulture.
 
Sremsaka Mitrovica 16.02.2011god. u sali skupštine opštine sa početkom u 10h prezentaciju će održati NS Institut za ratarstvo i povrtarstvo. :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh