Poljoprivredna predavanja-prezentacije u našoj okolini

mica967

Član
Učlanjen(a)
28 Jan 2010
Poruka
8.334
Lokacija
Golubinci
Hteo bi da otvorim ovu temu jer mislim da je interesantna za nas poljoprivrednike posebno u zimskom periodu kada se mi ratari obično dosađujemo. Jedno takvo predavanje u organizaciji Delte je danas u 11 h u beloj zgradi kod pijace, vidimo se ko dođe. :ppozdrav:
 
U Subotici u amfiteatru Otvorenog Univerziteta 14.01.2011 sa pocetkom u 11h
Ko drzi :sta: ( verujem PSS Subotice oni se nalaze u istoj zgradi)
po redosledu KWS ce biti oko 13h mene je zvao Alfred

Navali narode
 
Više ne odlazim na Deltina, KWS i slična predavanja, jer nema ama baš ništa korisno da se čuje... A što već nisam čuo prethodnih godina.
 
Branko je napisao(la):
Više ne odlazim na Deltina, KWS i slična predavanja, jer nema ama baš ništa korisno da se čuje... A što već nisam čuo prethodnih godina.
Vala baš tako!! Reklama do reklame i ti ajd veruj.
 
Bobe mogao bi malo da daš neko svoje mišljenje o Syngentinim sortama, nisu te zvali samo zbog klope :haha:verovatno ih i seješ :ppozdrav:
 
u sredu u staroj pazovi u hotelu vojvodina sa pocetkom u 11h,prezentacija pioneera,zvao me matic prezentator
 
Juce bila prezentacija AS hibrida.Organizator ZK,strucni saradnik Zdravkovic Sasa.Okupilo se 20-ak ljudi,covek strucno potkovan,bilo lepo.Ubedio me da sejem AS 51.
Zoran Kostovic promovise Poljoinfo
fmjolg.jpg

25zscw0.jpg

Koliko je covek lepo pricao samo sto nismo zaspali
2dgsryq.jpg

A bile su i promoterke
9id5kn.jpg

Posle malo izmenili iskustva,koju turu pica,propagandni materijal,i krili se od milicije kad smo se vracali kuci.Sve u svemu,poucan skup.
 
Nazad
Vrh