Poljoprivredna predavanja-prezentacije u našoj okolini

25.јануара 2011. (уторак) у 16 часова, у Србобрану ће бити организовано предавање у организацији ПСС Врбас. :bravo:
Теме:
- Механизација: одржавање, подшавање прскалица;
- Ратарство: ђубрење, прихрана, анализа земљишта;
- ''Амазоне'': пољопривредне машине, са посебним освртом на машине за директну сетву;
- ''Интераграр'': пољопривредне машине;
Предавање ће бити у објекту ''Позориштанце'', који се налази одмах после моста, на углу са десне стране (из правца Новог Сада), а преко пута хале (где је и велики паркинг).
:cao:
 
milankos je napisao(la):
25.јануара 2011. (уторак) у 16 часова, у Србобрану ће бити организовано предавање у организацији ПСС Врбас. :bravo:
Теме:
- Механизација: одржавање, подшавање прскалица;
- Ратарство: ђубрење, прихрана, анализа земљишта;
- ''Амазоне'': пољопривредне машине, са посебним освртом на машине за директну сетву;
- ''Интераграр'': пољопривредне машине;
Предавање ће бити у објекту ''Позориштанце'', који се налази одмах после моста, на углу са десне стране (из правца Новог Сада), а преко пута хале (где је и велики паркинг).
:cao:
Ovo će biti interesantno :D
 
18. Februara će se u maloj sali doma kulture ,u Jaša Tomiću, sa početkom u 10h održati predavanje Poljoprivredne Stručne Službe Zrenjanin.
Pozivam sve forumaše koji su u mogućnosti da dođu i budu moji gosti.Ovo predavanje će se održati na moju inicijativu kod ljudi iz PSS Zrenjanin.
Prdavanje će biti iz oblasti Mehanizacije,Ratarstva,Stočarstva.
Sutra bi mi trebao stići zvaničan plan predavanja pa ću ga objaviti.
Evo razloga da se forumaši okupe.Put je vaš trošak ,a kafana posle pedavanja ide na moj. :ppozdrav:
 
Organizacija je komplet moja i zato vas i zovem.Verujem da je nekima daleko ali okolini Zrenjanina,Bečeja i Vršca uopšte nije.Ako sutra stignu plakate ja ih skeniram i postavljam da vidite o čemu će biti reči.Ja sam tražio da se predaje o stvarima koje nas zanimaju i o kojima ima najviše interesovanja i na forumu.
 
Sutjescanin je napisao(la):
Diklofen vidimo se 18.Februara ja cu doci !! :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :cao: :cao:
Od tebe sam i očekivao da dođeš jer si prvi i saznao za to.
Sutješčanin je baš bio kod mene kad su me zvali iz PSS da sve utanačimo kako treba. :D
 
Ma hajde.....nastelovan je da trosi ko'upaljac(tako mi radimo u Vranjevu) :haha: :D
2n7nzu9.jpg
 
Farmer Bob je napisao(la):
KishRobert je napisao(la):
isao bi i ja,mogao bi neko da upali auto.
KishRobert je napisao(la):
isao bi i ja,mogao bi neko da upali auto.
::svaka cast:: Ajde da ti lakne....teram ja kola ali u Jasu Tomic da idemo.Novobecejska ekipa.... :D Vodja puta - urednik @KR :cao: :cao: :cao:

A gle Boba sad je zaboravio na ostale članove foruma sad se druži i vozi samo urednike a ostale ko šiša :zli: :zli: :zli:
 
Sad stigoh sa puta.
Stigao mi je danas dopis sa plakatama i teme su kao što sam i rekao,vrlo zanimljive:
-Tehnologija stočarske proizvodnje
-Tehnologija ratarske proizvodnje
-Analiza zemljišta i prihrana pšenice
-Vođenje gazdinstva

Nadam se da je to ono što većinu interesuje.
 
Ja sam se dogovarao sa Draganom.Po temama koje su rekao bih da će doći.Uvek stručno odrade tako da verujem da će biti dobro predavanje.
 
Nazad
Vrh