IMR - Rakovica

Ako se dobro sećam, 47DV je fabrički imala veće zadnje gume.
Isto primećujem da su tebi zadnje felne podešene da budu uže nego kod mene. Srce felne kod mene je uvučeno malo više.
 
Isto samo ideš na sajt vimeo.com i tamo prevučeš video, a onda link iskopiraš ovde.
 
Koliko bi stajao remont menjača na r60. Čuje se klepetanje u nekim brzinama kada idem nizbrdo, a i diferencijal po malo bruji.
 
Nisam primetio na leru. U sporim brzinama je više uzraženo. Treba sve prekontrolisati. Veći problem mi je naći majstora nego novac za opravku.

Sent from my G630-U20 using Tapatalk
 
Moze biti i iglicasti na konusnom zubcaniku, pa dok je u brzim drzi ga zubcanik koji uzubljuje brze. Tada hoce da strada i tanjirasti. Dok se ne rasturi nista se ne zna.

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Meni je letos se culo tako ali biksna na jednom od trkaca je nastradala... Nista se nezna dok se ne rasturi...

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
RAKULA POWER!
69a92e56620486fa276b6dbab1c16cd0.jpg


Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Gde nositi pumpu hidraulike na remont? Imate neku preporuku? Vidim ima dosta po Trsteniku i u Cacku neka firma.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Pritisak ulja na mojoj rakuli skoz los. NA stangasu je na 0 na punom gasu na 2 nekad i manje. Poceo je fino da dimi i dosta je slabiji u odnosu na prije nego sto sma promijenio bos pumpu. Pritisak uljne pumpe je povezan sa lezajevima radilice?
 
Nazad
Vrh