IMR - Rakovica

pa i nije poskupa ako je motor u dobrom stanju i ako je tacno ovo sto pise ispod.Gume su zadnje gotov nove to je preko 1000KM. Ja svoju isto ispod ove cijene ne bi sad dao. Pa malo bolji 539 je tih para a ona ce uradit 3 putav vise posla od 539 :) Po meni realna cijena a procito sam negdje da je ovakva rakovica napravila 18000rs bez generalke.
 
Kakve su rakovice bile crvene boje neki dan sam gledao od 60 konja s prvom vučom šteta što nisam imao s čim poslikati.
 
Може Раковица да буде сува, 60-ца 77 годиште до генералке 2000-те сува као барут после чега сам мислио да ће процурити због лошијег квалитета заптивки али није, отишла је из домаћинства 2012 такође сува, наравно само је цурила на радилици код замајца, то је бољка. Све може само треба имати осећаја, не треба кидати трактор. Ево пар слика пре него што је отишла:


@577 Можда мислиш на наранџасту, то је серија између 60-це и 65-це. То је практично 60-ца са побољшаним хидрауликом.
 
Moja pusta na dihtungu izmedju hidraulicne pumpe ionogmetalnog kucita na koje se srafi,negde naonimbrezonima kod pumpe za vodui nameracu. Ali zatopusta naftu na nekim cevima i negde na pvp. Kad pogledam kakve su neke, moja je ko barut:haha:
 
Mirko kakve su joj to prednje gume?
Oni stavljaju ravne gume jer rakovice koriste za transport po gradu,duze traju,ne pucaju kao ove sa tri linije.Zadnje gume 16,9-28 ili 16.9-30 su pozeljne kod njih,zbog transporta one su brze sa vecim gumam+okretne,veliki ajnslang,mogu da se zavuku u svaku ulicicu u kairu.

- - - - - - - - - -

Proko,fabricke,imam i slike gde su rakovice 60 sa tom haubom a ako obratis paznju i krila uz tu haubu su sasvim drugacija od nasih.
 
PDM sklopovi,Bepco ili NPR karike.E sad za lezajeve radilice nisam siguran.Do sada smo ugradjivali Daido Kotor i ekstra su bili,medjutim sad sam na jednom IMT 533 radio generalnu i majstor na masinskoj obradi primeti da su novi lezajevi krivi sacuvaj Boze pa smo ugradili Indijske.Mozda im se provukla greska u proizvodnji.
 
Ja sam ugradjivao na IMT 533 i 539 i dobro su se pokazale. Na Rakovicu jos nisam. Ima i onaj nas privatnik sto pravi glave,mislim da se firma zove "Solarevic" i one nisu lose.
 
On ne pravi DM34 glave.
Ja sam ugradio indijsku SunRise glavu 2011 i sve je za sada ok.
Doduse birao sam sa plicim ventilima i dodatno sam ih uslajfao.
Zao mi je sto nisam nasao da kupim bakreni Perkins dihtung, nego ovo domace
 
E vidis to nisam znao.Mislio sam da radi ceo program za domace traktore.
Dobri su i Cobestovi dihtunzi,malo su postali aljkavi sto se pakovanja tice(samo nabacano) alo im je kvalitet i dalje ok.
 
Cobest dihtunzi su cisto djubre u odnosu na bakrene perkins dihtunge.
Da sam mogao naci da kupim, slatko bih ga platio i 50€.
Cobest sam stavio, dva puta dotezao i oba puta sam zatekao skoro labavo toliko se sabio.
 
Nazad
Vrh