IMR - Rakovica

Na osovini gde je pričvršćena poluga za podizanje treba da ima dve navrtke koje prvo odkontriraš i onda dotegneš navrtkom,koja je prva do opruge tj kućišta hidraulike,koliko je potrebno da poluga ne pada sama dole. Zakontriraj i više Toma ne ore drumova.
Nema kontra navrtka vec je samoosiguravajuca. Stegao sam je do maksimuma i opet ne valja. Je li moguce da je feder propao?
 
Kod mene rakovica pocela opasno da trosi ulje. Ne rasipa nigdje specijalno da sipa al ako radi svaka dva tri dana fali litar dva. Pocinje mi ici na zivce odjednom pocela srkat prije se dosipalo ponekad sad stalno. Ne dimi jest jedino osjetno slabija
 
Pozdrav. Zna li neko od vas da li se može ugraditj široka kabina na Rakovicu 76 sa gumama 16.9 30
 
Ima li neko grijanje u sirokoj kabini da mi uslika kako su dovedena crijeva na krov?

Poslano sa mog Picasso koristeći Tapatalk
 
Moz :)
11eccf8a6574c4b4996ae0cd20c7e833.jpg


Poslato sa FRD-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Digla bi ona i dve tone. Moj brat podizao lancem rudu od jednoosovinke i potpala mu pod vučnik. Rajka nije ni osetila, samo puklo vratilo hidraulike.
 
Ima li neko grijanje u sirokoj kabini da mi uslika kako su dovedena crijeva na krov?

Poslano sa mog Picasso koristeći Tapatalk
Ja sam to danas proučavao. Jedno crevo ide sa leve kroz cev a drugo kroz desnu cev. Treba oko 8m creva. I naravno da grejač buds ceo da ne kaplje voda za vrat.
 
Nazad
Vrh