IMR - Rakovica

Imam rakovicu 65 kupljenu pre pet godina od proletos pocela da mi izbacuje ulje ispod altenatora prvo mislio da je semering promenem ga medjutim ono opet...Nivo ulja u karteru mi predje preko maksimuma...promenem i ac pumpu ulje filter...posle nekog vremena opet....zamenim grejac posto sam sumljao i u njega medjutim sad se vratio sa oranja ono opet pun karter ulja...Da napomenem da je pocela neznatno da "duva" na iber-lauf....a majstor mi je skidao bos pumpu i sa njom je sve ok.....
 
Imam rakovicu 65 kupljenu pre pet godina od proletos pocela da mi izbacuje ulje ispod altenatora prvo mislio da je semering promenem ga medjutim ono opet...Nivo ulja u karteru mi predje preko maksimuma...promenem i ac pumpu ulje filter...posle nekog vremena opet....zamenim grejac posto sam sumljao i u njega medjutim sad se vratio sa oranja ono opet pun karter ulja...Da napomenem da je pocela neznatno da "duva" na iber-lauf....a majstor mi je skidao bos pumpu i sa njom je sve ok.....
proveri dizne topalovicu!!!!!!
 
Stojkovd imaš sa suprotne strane šaf ok 27, odvrni ga i ispod imaš jednu oprugicu i jedan gumeni deo, izvadi to, vrati šaf i onda će vazduh nesmetano da ide u bocu, sa prednje strane stavi neki štopli da vazduh ne izlazi napolje. Ako nemaš ništa odgovarajuće pošalji broj telefona u pp da ti pošaljem priključak da možeš da duvaš gume.
 
Kako sam razumeo, ako izvadim oprugu i gumu, tada oslobađam protok u bocu i dalje u instalaciju, (priključak za crevo je i ovako otvoren ) ,a čepom zatvorim dovod za gume.Ok,tako sam delimično rešio problem.
 
Gotovo za ovu godinu sa poslovima...

111514155928.jpg
 
hocu da ugradim pumpu za hidro volan na rakovicu 76 pa me zanima gde moze da se nabavi i koja je cena otprilike?
ovako izgleda mesto gde ide
2014-11-17135615_zpsed66bdfe.jpg
[/URL][/IMG]
 
Cifre su različite..... Što zbog proizvodjača pumpe što zbog prodavnice. Ali ajd u grubo rečeno oko 15.000 din
 
Nazad
Vrh