IMR - Rakovica

I kolika je razlika sad ako ne ko zna bila u odnosu na standardni model. Prepostavljam da je mjenjac sinhronizovan kompletan, to s odvojenom kabinom je top i uzivancija za radit
 
Nemoj da mi verujes, ali ako se ne varam da je spominjana neka cena oko 20 000 evra. Mozda i nesto manje, a koliko je tad bila standardna verovatno neko tacno zna. Pisano je o njoj vise puta na vise mesta pa je negde i cena spomenuta.
Po meni, odlicno zamisljen traktor. Mogli su malo vece gume da joj stave. Ako uzmemo u obzir da sad kinezi i turci toliko kostaju, plakacemo mi za nas IMR, a i IMT.
 
Lepo joj stoji :osmeh:
2ziq3ih.jpg
 
Izgleda kao trocilidras...
Za nju je odlicna ona siroka kabina njena. Imao sam takvu sa hidrovolanom.
Ekstra traktor, nije toliko ni bucna bila. Sad mi krivo sto sam je prodao, da sam znao da cu se toliki prosiriti, ne bih je prodao. Ostavio bih je za setvu, prskanje, spratanje.
 
Nesvidja mi se filter vazduha u kabini

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
 
To jeste malo bezveze. Meni je zanimljiva. Ona njena široka mi nekako ružno izgleda onako kriva, a kolika je pojede traktor. U funkcionalnost ne ulazim.
 
Nije valjda problem da se isece hauba ispred kabine i da se napravi da se samo taj prednji deo podize? Glupo je da se covek odrekne kabine zbog obicne haube, a lepo joj stoji ovako.
 
Znam za jedan slucaj u selu,na rajki kabinaod nekogzetora a filter u kabini ko i na ovoj slici,pa povuci potegni i rajka dobije kontra palenje,kad je pocela da ubacuje dim u kabinu ovaj se zamalo udavio..strasno..ja bih nekom cevi izveo to napolje..
 
Zna li ko gde se moze kupiti ploca hidraulika(razvodnik) za Rakovicu 65?Fabrika je zatvorena,zvao sam posle nove godine...
 
Poslednja izmena:
Zar nisi ti tvoju plocu remontovao u Mikronu? Koji joj očin?

Kada se zagreje ulje i dalje ima cestu regulaciju visine ,doduse ne kao pre,ali ne valja...i jos sporije dize nego pre remonta,mislio sam da je pumpa,zamenio je...isto...traktor je kao casa,al ta hidraulika...

- - - - - - - - - -

Ja sam menjao staru za novu u Mikronu iz Cacka.

Poslato iz ravnoga Banata

Staru za novu ili staru za remontovanu?
 
Ploca je bila ja mislim remontovana ali i posle zamene ploce nisam dobio nista pa sam kod njih uzeo i pumpu ali novu i sad radi extra.Mozda je i tb pumpa oslabila...

Poslato iz ravnoga Banata
 
Nazad
Vrh