IMR - Rakovica

Kroz cijev kabine , pored sajbe dole do dna? Moram izvaditi hladnjak vani i testirati. Kod mene na motoru oba crijeva na lijevoj strani, MF je u pitanju..

Poslano sa mog Picasso koristeći Tapatalk
 
Da mislim da na dnu treba prelaziti na cev pa ponovo na crevo da ga slučajno nešto nebi oštetilo.

Mene muče priključci za grejanje na vodenoj pumpi gde da ih nabavim.
 
Prikljucak napravis kod tokara, skines cep sa vodene pumpe i odneses mu da napravi po njemu.

Poslano sa mog Picasso koristeći Tapatalk
 
Namontirao kabinu i stvarno može na tridesetice gume. Hvala kolegama na pomoći. Muči me velika buka. Kako ste i da li ste tl rešavali. Kabina ne vibrira ali hauba ubi, verovatno ima još koji izvor buke ali ga ja sada ne mogu identifikovati.
79e77b33d933e3cab51ec54ab09793dc.jpg
6063cc7c470f99c1f6828d9f91cc702a.jpg
b7dbe9dcf1523c5371f4c83a0b3b736f.jpg
 
Fabrika vise neradi, jedino novo ako je ostala koja kod zastupnika ali i to dali ima.
 
Namontirao kabinu i stvarno može na tridesetice gume. Hvala kolegama na pomoći. Muči me velika buka. Kako ste i da li ste tl rešavali. Kabina ne vibrira ali hauba ubi, verovatno ima još koji izvor buke ali ga ja sada ne mogu identifikovati.
79e77b33d933e3cab51ec54ab09793dc.jpg
6063cc7c470f99c1f6828d9f91cc702a.jpg
b7dbe9dcf1523c5371f4c83a0b3b736f.jpg

Samo antifoni. Mada sa tom kabinom ne bi trebalo da je toliko bucna.
 
Pocerina te siroke kabine su oko 300-400e,kod tebe dole mozda moze da se nadje i nesto malo jeftinije s obzirom da ima dosta trgovaca iz tog kraja koji su radili za Arape pa poskidali kabine sa traktora.Inace dali si vide,ulazio u takvu kabinu na rakovici?Ja tu kabinu ne mogu nikako da svarim jer je jako nepregledna kako pozadi tako i sa strane,jedina dobra strana je sto je bas prostrana ko na zetoru i solidno je zatvorena da ne ulazi vetar i prasina.Inace porucio sam sebi kod jednog trgovca kad mu naleti original kabinu za rakovicu koju je fabricka na novijim rakovicama i mislim da je najbolje resena,najbolje je zadihtovana od svih ostalih i dosta je pregledna.Jedina mana je cena,ne moze se naci ispod 400-500e.
 
Ja sam široku ispravnu i kompletnu platio 600 u Dolovu. Ako neko nađe zadnji model Rakovice ja ću i 700 da mu dam.
Inače svaka kabina ima manje preglednosti nego da nema kabine. Meni lično svaka kabina ko kacigu za hokej da staviš jer oduvek imamo traktore bez. Ali zato sa ovom kabinom gde nema da duvne orem u majci na +10 napolju opušteno, a vetar ne znam šta je to...
 
Nazad
Vrh