IMR - Rakovica

Ja pre par nedelja pitam jel neko zna broj egipcana niko nezna:sta:
Ja znam ali taj broj nedam,mozes samo da dobijes broj "druga ruka":ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Reci burazeru da ih stavi u oglase.. mene je zvalo bar 10 ljudi za tegove, slalo poruke ovde na forumu, na mobilni, problem je uglavnom transport tegova, inace bi otisli jos prvi dan.... pozdrav...:off_topic:
Ljudi uopste i neznaju posto su novi tegovi,kao naprimer karter za S44,polovan je 150 eura nema sile da se nadje jeftiniji a u fabrici nov 100 eura.
 
Rakovica 135 http://www.polovniautomobili.com/oglas5686613/imr_120/

f38f332a4e11-800x600.jpg




d2851e8355fa-800x600.jpg



26c7adacb700-800x600.jpg
 
Najlepsa je ona meni sa ORGINALNOM maskom i svim ostalim... To joj daje neku draz.. A ovo glupiranje nevolim uopste...
 
Po meni to nije nikakvo glupiranje, pogotovu ova gore plava sto su postavljene slike super izgleda... Mnogo bolje nego ona fabricka hauba, sa farovima kao na starom Belarusu...
 
Kad su je konstruisali, izgleda da su zaboravili dizajn:haha:Sve ostalo je odradjeno kvalitetno.
Ova plava sa oglasa je skroz dobro uradjena, ali najbolje sredjenu Rakovicu je imao Gospodin Lakatus iliclan Ganga:ppozdrav:
 
Postovana gospodo. Zamolio bi nekog og vas koji imate u posed radionicarski prirucnik za rakovicu 65. Imam problem sa rakovicom iskace mi poluga kardana dok je u radi i zeleo bi da to sredim dok traje ova takozvana zima. Unapred se zahvaljujem svima koji bi mi pomogli a posle zavrsenog posla stavicu i ja slike svojih majstorija oko rakovice.
 
Rucica za ukljucivanje kardana ti iskace?Ako je 65-ca gde sa sa leve strane dole ukljcuje proveri da nije mozda elasticna civija dole pukla pa ne uzubljuje kako treba,to je najprostije sto moze da joj se desi a meni se desavalo par puta.Ako je noviji tip gde se kardan ukljucuje sa desne strane,morace neko drugi da ti pomogne.
 
Nazad
Vrh