Čestitke za ponove.

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
30.438
Lokacija
Adasevci-Zapadni Srem
Posto je doslo do spamovanja u svim temama kad neko kupi nov kombajn,traktor ili neku drugu masinu otvaram ovu temu da ovde kacimo slike ponova i da cestitamo jedni drugima.
Naravno ako neko okaci u strucnoj temi da se ponovio a drugi krenu da cestitaju...zna se sta sledi. :cao:
 
Odg: Cestitke za ponove.

Stručne teme su već davno vapile za ovim! Hvala u moje lično, kao i u ime svih čitalaca teme o Belarusima! :D

Ujedno čestitam svima koji su u poslednjih nedelju dana kupili nov traktor / priključak / kombajn / svinjče / konjče / telence itd. U zdravlju vas služili / debeli vam narasli! :ppozdrav:
 
North ARMY je napisao(la):
Posto je doslo do spamovanja u svim temama kad neko kupi nov kombajn,traktor ili neku drugu masinu otvaram ovu temu da ovde kacimo slike ponova i da cestitamo jedni drugima.
Naravno ako neko okaci u strucnoj temi da se ponovio a drugi krenu da cestitaju...zna se sta sledi. :cao:
Mislim da prvo moderatori trebaju kad neko nesto kupi da prebace u ovu temu, jer nece svi znati da postoji ova tema. Poenta je da ne treba kaznjavati ljude, dok se malo ne uhodaju za ovu temu.Stala praksa je bila da ako neko kupi Belarus tamo i cestitamo.
 
@ Zrenjaninac @Bubu cestitke i sa moje strane za nove masine.Da vas sluze puno radnih sati bez kvarova. :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
@Zrenjaninac @Bubu,čestitke za nove mašine,i neka vas dobro i dugo služe :ppozdrav: :cao:
 
Nazad
Vrh