Čestitke za ponove.

Čestitam Bojane. :ppozdrav:
Sledeći put kad navratim da provozam i ja to čudo, pa makar bilo po dana ili po noći :osmeh:.
 
Moram i ja nešto napisati jer ovoliko sreće što se ponovi oneki član još nisam video ovde na forumu,euforija totalna,neka te služi makina i da zaradi novu za 10 god.:ppozdrav:

Ovaj komentar definitivno pobedjuje...cenim da se stvarno nikom nisu obradovali svi kao sad bojanu na traktoru...

- - - - - - - - - -

Sad baš ženi divanim kako sam ja ustvari počeo da idem na okupljanja forumaša baš zbog bojčetića,58aka,nikole ilića i njihovog prepucavanja o tome kakav je to traktor,i Očenaš dok ga pališ ujutrui to sve...
Sad kad je stigla arma okupljanja više neće biti ista,..
 
Stigla masina,sad samo fali plugic
24oam2c.jpg
[/IMG]
 
Samo treba na photoshop naocare za sunce i dve oskudno odevene plavuse sa obe strane da se dodaju kako ga batacima zajahale i odmah ce svi ljudi da se bace na poljoprivredu...:osmeh:
 
Da,tesko bi prosla prica da one idu uz traktor...,kad pogledas i nije velika cena traktora a deluje extra-u obavezi si dok je u garanciji da ti oni rade servis?
 
Mislim da je Rus dosta veca skalamerija od ovog trakora.:haha: Da oni rade servis, ali su cene normalne (tako kazu, videcemo kada bude doslo vreme). Nisu u fazonu da je Continetal kais kod njih 5000din a u obicnoj radnji taj isti kais 2000din.
 
@grunt
Jos samo rus 820rm je bio u opciji. Cena slicna, snaga slicna, razlika u kabini. Kupio Armu.
 
Bojceticu jos jednom svaka cast i da te dugo dugo sluzi bez nepredvidjenih situacija. Mislim da je armin motor ugladjeniji, sad da li je rus malko jaci zbog cuvenog merenja snage, ja nisam merodavan. A ne treba mnogo ni lupati glavu, mislim da si napravio dobar izbor.
 
Nazad
Vrh