Čestitke za ponove.

Što bi reko onaj iz dnevnjaka "golf tuareg"...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Biće i fasada, čim dodje na red...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Te sa tri osovine su malo nezgodne za manje dvorište , za uparkiravanje i slično neda se lomiti tako , a sa 2 osovine okreneš na putu . Običnu dvoosovinku kad zaglavi u blatu ili mekoj zemlji čupam na foru lomljenja rude spomoću 2 klocna , a ove se neda baš tako . Inače je dobra i tu bi sa još jedno 20cm povišenja moglo 20t žita.
Ma mi u kalabrese natovarimo 19 tona psenice, ovde bi bilo i 23 sigurno. 15-16 tona kukuruza nabubamo u ove sa dve osovine, mora tu vise stati.
 
Ala su ovi drugari napali na tebe Mixer.Mora da im je krivo što će sad svaka mačka hteti da se provoza u tom autu a kod njih neće.
 
Drugar pre ne znam ni ja koliko vremena kupio calibru...bas juce sam je malo provozao-ono je po mojoj meri ide kao nevreme a i u krivinama dobro drzi:osmeh: samo sto sam navikao na dizele tipa ne treba da rebnes po gasu kad kreces ovde mora malo...svidja mi se sto i instrument tabla je tapacirana-kvalitetna a ne klasicno opel ona pljunuta plastika.
 
Ala su ovi drugari napali na tebe Mixer.Mora da im je krivo što će sad svaka mačka hteti da se provoza u tom autu a kod njih neće.
Ja sve to shvatam kao šalu i nikom ne uzimam za zlo.... Takav sam odprilike i meračio da uzmem i igrom slučaja pojavi se ovaj i rešio... Samo ja nemam neku zanimljivu komšinicu kao ti a sad šta će dalje biti videćemo...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Cestitam svima na ponovama da sluze dugo :ppozdrav:

Mixer jel namerno nisi hteo 4motion ili je tako ispalo ?? Inace mozda lici na Golfa ali je ladja po udobnosti u odnosu na njega :osmeh:
 
Hteo sam 4x4 i meračio sam onu prvu verziju do 2011 god. Medjutim ispalo ovo dosta povoljno i za nešto malo više para nego što sam planirao da dam uzmem ovaj 2014. god.

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
I mi smo se ponovili :) pazarili od kolege Šandora.
8e55ea0986efb015e95ba271d1013c17.jpg


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
@Диклофен зашто си се одлучио од свих осталих Турских баш за ову ХМС кад су тек од скоро почели са њеном производњом ?(мислим на кукурузне не житне сејалице).
 
Poslednja izmena:
@Диклофен зашто си се одлучио од свих осталих Турских баш за ову ХМС кад су тек од скоро почели са њеном производњом ?(мислим на кукурузне не житне сејалице).

Pa to je od skoro samo ime HMS.Od pre cetiri godine su one ovde samo pod imenom Lusna.Ova sejalica je po meni ono sto mi treba.Ima 5 novih poboljsanja u odnosu na prethodni model.Drugar ima Lusnu 3 godine i nikad kvara imao nije.
 
I mi smo se ponovili sa jos jednim Gallignanijem. Presa je bukvalno nova, samo jednu sezonu radila i parkirana u garazu, ima 1cm prasine na njoj. Hidraulicno preklapanje rude, hidraulicni pick-up, centralno podmazivanje, trozglobni kardan..
 
Nazad
Vrh