Čestitke za ponove.

99 godiste 95 konja. Rekose mi dva poznanika da je I vrlo mali potrosac, vozili su takav u poljoprivrednom dobru. A ujedno je I vrlo okretan. Uz odgovarajuce masine moze I gume moze raditi I teske poslove I lakse. Ima par sitnica koje treba srediti, ali to je vise estetske prirode.
 
@577dv
Pravi traktor, svaka cast.
Bice 577 brzo u oglasima. Kada sednes iz njega u IMT a.
Zapitaces se sta sam bogu zgresio pa da sedim u IMT u?
 
12000e standardni model 45ks,prednja vuca,grejanje,4izvoda hidraulike mada nekoristimo ni jedan al ok kad vec ima,sto bih ja rekao standardni traktor,vozio sam ga ranije pa sam video kako ide kako se ponasa i tako to,u poredjenju sa imt542 ima vise snage,udobniji komfornija kabina i prednja vuca izvlaci prosek malo je tezi,manji klirens,brzi je dosta pa tako da moras se prilagoditi voznji u svakoj situaciji...
ako te zanima detaljna specifikacija mozes procitati na njihovom sajtu :)
 
Uskoro stize poklon od dede, skoro nov,tj nov Univerzal 445, 81' godiste sa pravih 453rh,nova tehnostroj ljutomer prikolica od 3 tone, drljaca,OLT nova tanjiraca sa 20 diska, i neki skoro novi plug sa dve brazde slovenacke proizvodnje, bice slika,pozdrav !! :)
 
Hvala! :ppozdrav:
Dimenzije sanduka 205 cm x 131 cm,visina stranica 38 cm.
Cena 560 evra plus registracija oko 6000 din.
Ali probna tablica skupa-4600 din.Morao sam da je uzmem,nisam smeo da rizikujem da vozim bez nje 120 km...
 
Nazad
Vrh