Čestitke za ponove.

Armatrack 854 lux oznaka modela. Dosao sa 1.4rh, sada ima 3.1rh malo smo se vozali danas:osmeh:

Sliku napravio Kameni, ja nisam stigao uslikati jos nista.
irMokQI.jpg
 
Cestitke na ponove svima,a najvise Bojceticu vec je poceo da me podseca na mog komsiju koji je 15godina kupovao traktor i na kraju kad bi mu prodavci culi glas preko telefona spustali mu slusalicu!:osmeh:
 
Cestitke svima koji su se prinovili....
Bojceticu posebno tebi da cestitam na novoj masini i da zaradi za jedan malo jaci i poznatijeg proozvodjaca

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
I ja se pridruzujem cestitkama, bojceticu nek te dugo sluzi i da zaradi jos novih

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Svaka cast Bojceticu,nek sluzi bez kvarova bar 15000sati.:ppozdrav:
Nisam upucen nesto u vezi ovih traktora,osim sto ih ljudi hvale. Pa napisi malo tehn.podataka i cenu i stavi koju sliku kabine
 
Nista, ostaje da radi 10% koliko je do sada radio. Spremacu sa njim kada je lepo vreme. Taj traktor ima dusu i naradio se kod nas kao crnac.:ppozdrav:

To kad covek sa novog treba da sedne na stari traktor{ponekad}je isto kao kad treba da legne sa zenom posle vatrene ljubavnice ,jednostavno nije to to:haha::ppozdrav:Zaboravih da cestitam svaka cast kolega :ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Остави ти 558 за резерву. Мани се спремања са њим, доста си се нгутао прашине, сад ради са овим новим, као господин човек са климатизованом кабином да ти здравље сачува....
 
Nazad
Vrh