Čestitke za ponove.

Svaka cast drugar,neka te duuugooooo sluziii. Koliko Evrica? :D
 
1550 e ima i kasiku za kopanje kanala nova nikad montirana. Utovarivac je 2008 god. Imao sam od ulaganja dva creva koja su ispucala od stajanja.
 
To je VELIKI problem kod Sipa kad je zakorovljena njiva samo obara kukuruz... Dok Lifam sece SVE pred sobom...

Vidim da su iskustva razlicita. Kod mene ljudi nikada nisu imali problema sa SIP silokombajnima u zakorovljenim njivama, dok je LIFAM totalna suprotnost. Kod svakoga korov namotava na spiralu i tako obara stabljiku kukuruza ispod sebe.
 
Vidim da su iskustva razlicita. Kod mene ljudi nikada nisu imali problema sa SIP silokombajnima u zakorovljenim njivama, dok je LIFAM totalna suprotnost. Kod svakoga korov namotava na spiralu i tako obara stabljiku kukuruza ispod sebe.

Kod nas se totalno suprotno pokazalo... Ja sam silirao razne korove usluzno i sebi i nikad problema dok moj komsija sa Sip uvek pati muke u zakorovljenim njivama...

- - - - - - - - - -

1550 e ima i kasiku za kopanje kanala nova nikad montirana. Utovarivac je 2008 god. Imao sam od ulaganja dva creva koja su ispucala od stajanja.

Sve cestitke kolega.... Gde si ga pazario u mojoj okolini ako nije tajna???
 
Nakon dugog razmisljanja, sta kupiti, ipak sam se opredelio za novo. Od danas sam i ja postao vlasnik Vogela. Svi se pozvani na :ppozdrav:

fotografija0082.jpg


fotografija0084.jpg


fotografija0086.jpg


fotografija0087.jpg


fotografija0088.jpg
 
Hvala svima. Kupljen je u AgroTech-u. Oni kazu da su oni i Almex prva ruka uvoznika za Srbiju Vogel plugova, sad da'l je tako ili nije, ne znam. Vidim da i u garantnom listu i u prirucniku da se svuda vodi Austrija. :osmeh:
 
Izvinjavam se dosta kasnim sa odgovorima. Hvala svima, nije on vocarski traktor mada bi i tamo dobro sluzio. Uzet je bez prednje vuce i klime. Sluzice za prskanje,paranje,sejanje,bacanje vestaka. Za sada ima 18 sati, prskalicu 660 lit. nosi bez problema.
 
Nazad
Vrh