Čestitke za ponove.

Pogledaj ko god je od mladjih iz Vojvodine pitao da nastavi da radi dedovinu ili nesto slicno svi mu kazi bezi, daj u arendu i zaposli se.
Izvinjavam se na :off_topic:.
 
Jel nije registrovana prikolica? Koliko kostala ako nije tajna?
ona je na bele table, reg 2017. zadnji put posle vozila bale samo. kad sam isao da je vidim bila je puna sa balama.. platio sam je 2000e. moracu da je ofarbam cisto da je osvezim i da mi bude lepsa..

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Pitam zato sto i ja treba da pogledam jednu isto na bele table. Ceni je 2300 bez cerade. Zasto prave problem ako je traktor vuce na bele table a prikolica uredno registrovana
 
Vidjao sam po austriji vuku kamionke sa traktorima sa normalnim tablicama bez problema. Mada mislim da kod njih i traktori imaju iste tablice kao auta i kamioni da nema da nema razlike u boji.
 
Ovih dana sam bio u prevozu pšenice i od mora kamionskih prikolica sa kojima ljudi donose robu samo nas nekoliko imamo prikolice registrovane na zelene table dok ostali imaju ili tablicu sa petokrakom ili nemaju ništa.
 
Kazna je 3 meseca zabrane za traktor, 6 poena i novčana kazna min 20000din oko koje može da se pregovara. Čisto da znate.

Ne pitajte kako sam saznao ������

Puno sreće svima!

Ps. Ta kamionska prikolica ispada jeftina u odnosu na jednoosovinku traktorsku, za koju na oglasima traže i po 1400e
 
Nazad
Vrh