Čestitke za ponove.

E na telefonu sam pa nisam video....

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Basak 2110s
slike.php
[/url][/IMG]
 
Poslednja izmena:
Pa skoro da neznam ništa o njemu, ono što znam da se ove serije agrolux proizvode u Turskoj i Indiji, ovaj je iz Indije 55ks sinhro mjenjač 4 brzine + rikverc, spora brza i puž, motor euro1 ima kardan 540 i 750. Cijena sa registracijom biće 16500E bez kabine.

- - - - - - - - - -


Hvala puno.

- - - - - - - - - -

Ja kod ovih distributera nisam imao opciju sa kabinom a meni nebi ni odgovarala ta kabina zato što je skidam svake godine radi plastenika, pa ću možda praviti neku jednostavniju kabinu.
Miladine prvo cestitam...drugo zanima me jesi li ti siguran da imas puz brzine,koja je najsporija brzina?i trece cena je sa pdv?
 
Netreba mi ni ovaj retrovizor i njega ću skinuti, kod nas možeš registrovati nemora imati ništa, a puž brzine ima već sam probao, na drugoj manjoj ručici ima brze spore i puž.
 
Hvala na čestitkama, sad je antifriz jedna obaveza više pošto je stari torpedo imao vazdušno hlađenje.
 
Nov i jeste, ima jedan par priključaka za hidro crijeva, a ima i u dodatnoj opremi 2 para priključka.
 
Manjevicu cestitam na kupovini!Znaci isplatilo se sto si ukucanima pripretio da bataljujes poljoprivredu i odma ti kupili bolji kombajn?!:osmeh:
P.S. sada si ga nahebao nece ti dati ni nocu da odmaras!:osmeh:
 
Nazad
Vrh