Čestitke za ponove.

Имам и ја такав,ако је хрватско г**** неки,челопек ил сл.онда је голо г*****.Сав се увија пуца,деформише,јебо га онај ко га је направио.Ја сам га узео на слепо,на реч продавца и доставили ми га,гору ствар нисам никад купио нити ћу купити док сам жив-
 
Имам и ја такав,ако је хрватско г**** неки,челопек ил сл.онда је голо г*****.Сав се увија пуца,деформише,јебо га онај ко га је направио.Ја сам га узео на слепо,на реч продавца и доставили ми га,гору ствар нисам никад купио нити ћу купити док сам жив-

a nezz ja sam prije sličan koristio nemam puno mene će izdržat valjda.
A sad većina strojeva Hrvatskih i je govno ali šta možeš kad nema ništa drugo.
 
Nama je covek iz susednog sela napravio takav samo malo veceg kapaciteta evo vec 5 godina traje a okrunio je vala dosta...

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
evo i ja da se upisem u MTZ familiju
944a26a9000a7828e6ce38378f4e0287.jpg
 
Čestitke i od mene,oće li berač da se upari sa njim ili će biti za transport ?
Taj traktor je baš dugo stajao u oglasima a izgledao mi je kao dobar traktor,i cena mu je sasvim korektna pa čak i da ima da se uloži u njega,opet je cena odlična.
 
Hvala na cestitkama, ide za berac, malo da 542 odahne, lepo mu stoji, al nista ne znam dok za koji dan ne probam, sprema mu se dosta jutara, valjda me nece izdati..
da i ja sam primetio jos davno da je bio u oglasima i reko jedan dan da odem da pogledam, i po meni sasvim korektan traktor, jedino kompresor nije u funkciji al i to cemo resiti
 
fabricki je takav, mtz 80
traktor je extra stanju, i suv je skroz, jedino sto mu malo hidraulicna pumpa curka
1990 godiste je, uzeo ga za 3300


Nije to skupo uopšte. Drugar je na svom rusu 80 menjao kabinu (veliku umesto male), pa je samo taj zahvat koštao poprilično. Plus još posao ogroman. Kupiti ovako nešto je po meni mnogo bolja opcija.
 
Risto da li je traktor iz Stapara? Ima takav jedan slican, ako jeste odlican je, jer je vlasnik pedanterija.
 
Da,gerinhof.Nije iz uvoza odavde je nisam hteo iz uvoza jer nemam vremena da ga prepravljam ovde sam samo kacenje sredio i jedan lezaj..

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh