Čestitke za ponove.

danasnja prinova,malo da odmorim kicmu
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
 
znam par ljudi sto su pazarili u vrbasu i zadovoljni su,ja sam prezadovoljan sa njima,narucio sam rasturivac i ruku kao da sam narucio pizzu,jos je stiglo i pre vremena :osmeh:
kombinaciju ruka+rasturivac ce nositi same silver 105,a rus ce nositi samo rasturivac u prihrani psenice jer ima uze gume,manje ce gaziti od same-a
 
znam par ljudi sto su pazarili u vrbasu i zadovoljni su,ja sam prezadovoljan sa njima,narucio sam rasturivac i ruku kao da sam narucio pizzu,jos je stiglo i pre vremena :osmeh:
kombinaciju ruka+rasturivac ce nositi same silver 105,a rus ce nositi samo rasturivac u prihrani psenice jer ima uze gume,manje ce gaziti od same-a
Питам из разлога што сам и ја узео исти растуривач, само без руке и планирам га носити са 820.2. у случају да узмем и руку онда би вероватно ишло у комбинацији са русом 1025.3, због тежине . Мислим да би обе ствари ипак биле претешке за 820.2. Иначе све похвале за Бест&Ко стварно су професионални.
 
milovanvrsac je nosio ruku i rasturivac sa 82.1,dodao je jos jedan red tegova i bilo mu je tesko pa je uzeo podvoz
 
Nazad
Vrh