Čestitke za ponove.

Jeste to je problem. Gledao sam par 756 3x30 i svi su mi nekako bili usukani ,izvareni i ojačavani . Druga varijanta je isti kao tvoj taj kockasti jaču ramu nisam video plus visina veliko rastojanje između glava ,može snjim ormare zaoravati

Isto i ja.. Nema koji nije varen i krivljen!!!!!

- - - - - - - - - -

Ima i Leopard 3X12. Mozda bi on mogao biti zamena za 756.30.:ppozdrav:

Moze koja slika tog Leoparda??? Jel je to Leopard kriva greda????
 
Mislim da ima samo tj sa krivim gredeljom, no kod rodjaka sam na blic video plug, rekao bi da jee Leopard kockasti, ali manji od mog(moj je 14cola), no to je bilo na blic, nisam imao vremena da malo bolje pogledam da li je uopste Leo ili neki drugi:ppozdrav:
 
Nije to nista, vidi se na zadnjoj dasci jos malo sjaja... bilo je i puno gorih plugova. Ovaj se ne cini los a 758 je cudo od pluga. Da se mene pita mogla je greda biti jaca nego na 757 ali dobro je i ovako. Jaako prostran plug koji zaorava doslovce sve sto mu se nadje na putu.

Cestitam na kupovini i da te dugo i cestito sluzi.
 
Danas se i ja ponovio, HONDA CBR 900RR 210kg 130ks. Reg 27000din.
cam02113.jpg
 
Cestitam kolega... :ppozdrav: Samo oprezno sa njim nisu nasi putevi za neku brzinu...

- - - - - - - - - -

Danas sam bio da doteram plug IMT 756nk.. Bilo je reci o njemu kad sam kupio Leoparda... Posle sredjivanja vucice ga Rakovica... Sad ce konacno Lemind u penziju pa najverovatnije u oglase... :osmeh:


Plug je godinama stajao napolje ali sto je najbitnije nije lomljen,krivljen i daske,plazevi su ODLICNI,daske su kao nove... Ima i disk samo nije namontiran.. Raonici moraju da se menjaju...
Steta sto nije visoki klirens ali nema veze uopste nije losa trgovina bila,toliko vredi na kilo... :osmeh:

090714181002.jpg


090714180950.jpg


- - - - - - - - - -

KAda sam bio po ovaj plug pala je jos jedna trgovina... :haha: Uzeo sam tanjiracu Lemind 24 diska (drveni lezajvi) u odlicnom mehanickom stanju (nista nije radila) samo je i ona malo korozirala od stajanja pod bozijom supom... I ukradena su 2 odla zadnja tanjira... ALi cena sve to opravdava isto se toliko moze uzeti za nju na kilo...

Slike kad je doteram za koji dan,ponovo isti put traktorem po nju.. :osmeh:
 
Evo ga gledas u njega.. :osmeh: Mozda nece dugo da se zadrzi kod mene... Samo prvo da prodje test,ako se LEPO slaze sa Rakovicom onda ide Lemind a ako i on gusi (posto je NK) onda ide i on u oglase i juricu 756vk!!!

MAla sala.. Dosta obilazim ja po te masine (a i moj cale takav mu posao) pa na sve i svasta nailazimo,uglavnom JAKO povoljne masine za koje mi zao da ih ja ne uzmem (bolje ja nego sekundarci) a sta nije za mene ide malo sredjivanja pa dalje na prodaju i sve tako.. :ppozdrav:
 
Nije to nista, vidi se na zadnjoj dasci jos malo sjaja... bilo je i puno gorih plugova. Ovaj se ne cini los a 758 je cudo od pluga. Da se mene pita mogla je greda biti jaca nego na 757 ali dobro je i ovako. Jaako prostran plug koji zaorava doslovce sve sto mu se nadje na putu.

Cestitam na kupovini i da te dugo i cestito sluzi.

Danas probao ore super je mokro ali ide sv prvom vučom.
Al još će ga malo doredit ,plaćen je 200 eura tako da je super kupovina.
Fale crtala sad si razmišljam dali kasnije kupit crtala ili pretplužnjake.
 
Nazad
Vrh