Čestitke za ponove.

Otiso bi Milane on i za 2000 kao alva samo da si mu vratio kilometrazu. Ovako ljudi zaziru od kilometraze jer su na placevima svi navodno malo presli. Inace pasat za te pare je stvarno premija.
Slazem se Aco, bas povoljna cena za takav auto.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Inace pasat je veoma povoljno ispao, ja sam moj prosle godine u junu platio 2800, tako da je ovaj skoro dzabe

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Otiso bi Milane on i za 2000 kao alva samo da si mu vratio kilometrazu. Ovako ljudi zaziru od kilometraze jer su na placevima svi navodno malo presli. Inace pasat za te pare je stvarno premija.
Jedino to ako je problem brate... Skinuo sam cenu maksimalno koliko sam mogao, tek ga registrovao, dajem i letnje i zimske gume, ima i kuku,nov set kvacila, itd itd, i zainteresovanost bas mala, imao sam mozda 7-8 poziva za 10 dana...

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Jedino to ako je problem brate... Skinuo sam cenu maksimalno koliko sam mogao, tek ga registrovao, dajem i letnje i zimske gume, ima i kuku,nov set kvacila, itd itd, i zainteresovanost bas mala, imao sam mozda 7-8 poziva za 10 dana...

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka
Da imam sad da vrsem psenicu uzeo bih ga ja,al posto nemma,mora da se cekak kukuruz ako bude adekvatnog roda

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
Prava masina,u zdravljee da zaradi za jos veci

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
Otkud da se nisi resio da uvezes neki strani traktor? Sve cestitke na masini, da te u zdravlju sluzi!
Strani polovni, da se ne nadju uvredjeni clanovi...............
 
Poslednja izmena:
Imenjače jel planiraš sa njim da radiš sve poslove ili samo one lakše,jel imaš još koji traktor?
 
I neko osim Millanabelarusa da se ponovi nekad.
fff9adfc2a2f1419212722d5671bb5bb.jpg
59062aefd8b035995766a1ecd0b5e859.jpg


Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Ja čekam dve mašine iz iste firme...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh