Čestitke za ponove.

i ja to kazem, ne znam nista dok ne krene da obradjuje zemlju.
 
danas smo ga zesce upregli
slike.php
[/url][/IMG]
 
Ma slobodno ti njega uteraj u brazdu,i razradjuj u radu,lagano...ne teraj kojom moze,nego nekom nizom,ili kaci manji plug...i ne sekiraj se ima da te sluzi dugo...

- - - - - - - - - -

Rusvaj nas je dogurao do 7500sati do otvaranja,a razradjen odma u dubokom oranju,i to poorao nekih 200kj...al samo lagano,posle toga mica ubica...
Najgore je razradjivati u mestu,tad se ulenji...
 
Hvala kolega:ppozdrav: Očekujemo da se raspišeš malo o utiscima kad ga valjano razradiš i kreneš u posao.Čestitam ti na kupovini ovog traktora da ti dobro služi ,bez zastoja i kojekakvih kvarova ,da budeš srećan i zadovoljan s njim.
 
hocu naravno, bice mi zadovoljstvo. za sada ja sam odusevljen ali tek cemo videti kad ga pustimo u brazdu kakav je zaista kao spoj komplet masina.. hvala kolegaa
 
Šale je vec objavio neke slike ovih prikolica ali pošto jedan moj drugar tvrdi da mi imamo stalnu pomoć države i lako nam je da nešto kupimo objavljujem ove slike i video uz opasku da su nove prikolice stigle posle 31 godine,vrlo kratak period između dve kupovine novih prikolica
13ydjcm.jpg
[/IMG]
106hb8j.jpg
[/IMG]
 
Cestitam. Koliko je dugacka stala gde se muzu i koliko je placen ako nije tajna?

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Šale je vec objavio neke slike ovih prikolica ali pošto jedan moj drugar tvrdi da mi imamo stalnu pomoć države i lako nam je da nešto kupimo objavljujem ove slike i video uz opasku da su nove prikolice stigle posle 31 godine,vrlo kratak period između dve kupovine novih prikolica
13ydjcm.jpg
[/IMG]
106hb8j.jpg
[/IMG]

Čestitam. Pošto je cirada za njih? Bojim se da po novom i to ne bude ovavezno za registraciju
 
I koliko je izašla novaca sa sve tim džidžabidžama?

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh