Čestitke za ponove.

25000din skuplja nego pre godinu ipo.
Raso pomeri joj kuciste filtera za vazduh ka motoru dok nije pocela redovno da radi inace ce ti trebati ovako kako sad stoji sat vremena da ocistis filter.
 
Raso sve cestitke, znas sta ti ja zelim :haha:, sad imas nov traktor, jos nova mlada i da se kompletiras.Neka te sluzi dobro...
 
Hvala Sasa! Znam, znam, nikako da dodjem svaju da ti upecam, tu moras malo da pomognes!:haha: Znam Dragane, to sam i ja rekao ljudima kad sam bio u fabrici da treba malo da se pomeri, ne znam da li ce to da urade.
 
Hvala Sasa! Znam, znam, nikako da dodjem svaju da ti upecam, tu moras malo da pomognes!:haha: Znam Dragane, to sam i ja rekao ljudima kad sam bio u fabrici da treba malo da se pomeri, ne znam da li ce to da urade.

Hoce obavezno, bas ih za*bole, cak nisu uspeli ni na kucistu menjaca da eliminisu one zakacke za staro sediste sto su bile... U svakom slucaju sve cestitke kolega i da te masina dugo i dobro sluzi!!! :ppozdrav:
 
Pa znam, ali stvarno fabrika je haosu. Bili smo bas u fabrici da gledamo traktor i pricao nam covek koji tamo radi da su masine sve bile po metar u vodi od onih kisa u maju. Neke jos nisu osposobili, krov prokisnjava sve je to staro. A kakve plate imaju i ne cudi sto se ne trude!
 
Hvala Sasa! Znam, znam, nikako da dodjem svaju da ti upecam, tu moras malo da pomognes!:haha: Znam Dragane, to sam i ja rekao ljudima kad sam bio u fabrici da treba malo da se pomeri, ne znam da li ce to da urade.
Nece da urade jer su konstruisane bez kabine i tad nema problema,a kad se namontira kabina nema mesta za izvlacenje filtera.
Pitaj ti Raso sam Ljilju(ako na tu svaju mislis) da ti pridrzava alat(kljuceve srafciger):haha:dok namestas to kuciste.Ako cekas na Sasu nema nista od toga,neda on svaju.
 
Hahahahaha, Dragane tebe cu da povedem izgleda da je ti znas bolje od mene!:osmeh:Ma sta se tu on pita, on je njemu nasao ko ce da mu drzi alat treba da spomogne drugara:haha:
 
Hahahahahhaha mene ste nasli da zezate.Kad ti nikad da dodjes, sve nesto se neckas, dodji i da resavamo stvar :haha:, da bude fik i gotovo.Ja sam i pre neki dan te spominjo kod svaje a ona kaze moram i ja da se registrujem na taj forum, ne pomerio se sa mesta ako to nije rekla.To valjda zbog tebe rekla ne znam ja :osmeh:.
 
Ne pali se ona na rakovicu ima ona novog rusa,nije joj zanimljiva rakovica.Bolje dodji kolima,mozes da pobegnes,da te ne zgazi sa rusom :haha::haha:
 
Ау људи, отишли сте ви са теме:osmeh:
Честитке за принову, да буде без кварова.
Шта са гумама би, јел то Трајал завршио каријеру у Раковици или је то нешто по твојој жељи, и шта би са амортизером на задњем стаклу??
 
Pa stigla je samo sa jednim amortizerom na zadnjem staklu. Prednje gume su Trajal a zadnje su Cultor. @SasaK ondak ce da dodjem sas pasatem sto bi reko sin dragan!:haha: Hvala ljudi svima, i mi se nadamo da ce dobro da nas sluzi.:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh