Čestitke za ponove.

Jaške ovo je sve lepo a koliko para i još neki detalji oko traktora.
Što je slikano po mraku,slabo se vidi.
 
Kubota m5111 113 konja, common rail ubrizgavanje sa DPF filterom i AdBlue, ~3800cm3, 36 brzina napred/nazad, elektro hidraulicni reverzer, podizna moc 4100kg, gume 320/85r24 i 420/85r34. Bice sutra slika preko dana kada izadje sunce :cool:
 
hebo ih dpf na traktoru za auto dode 1500 eura.
Mogu si mislit na traktor i naša goriva losa.
Samo neka dobro služi
 
Stvarno se bezveze komentira. Eto, kod nas trgovci nisu mogli nabaviti dovoljno šalthebli za odreðene SDF modele, traktori su se teško šaltali, a ručice pucale ko staklo, pa nikom ništa. Japanci mi više ulijevaju povjerenja nego Švabe i Talijani sa svojim poluproizvodima.
 
Ne zelim nikoga da uvredim, ali kad covek nesto kupi i zavrsi posao, znaci stavi tacku na nesto, ne bih mu odmah trljao nos losim detaljima toga sto je kupio, pa tacno da je kupio Alfu Romeo.
Što čovek više zna stim je pametniji ,ništa ne gubi ako čuje šta je mana a šta dobro,da je mama to jeste bar kolegin 8560 čini mi se da je to oznaka.a da je skupo ko đavo jeste i ende,skup servis jeste,delovi skupi jes bar za mene,vrata staklena gola 5-600 evra iz pouzdanih izvora,elipsoidno zadnje radno svetlo 5000,malo mrda vodena pumpa,serviseri kažu da tako treba jer kad se ugreje zategne se,e kad dođe na remont čućemo cenu ,traktor 3000 sati.
 
Stiglo pojacanje posle mukotrpne potrage i puno predjenih kilometra.
1d1cf152a20a0ac05f365afd2547c205.jpg
05d666b390fa41d159775382640503bf.jpg


Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Au Pantelija ako neki pročitaju ode ti u tajkune:osmeh:. Kolega jel ima za sve posla. Koje je godište i koliko je::novac::.
 
Au Pantelija ako neki pročitaju ode ti u tajkune:osmeh:. Kolega jel ima za sve posla. Koje je godište i koliko je::novac::.
E kolega ako su tajkuni sve stekli posteno i sa svojih 10 prstiju,preko svojih ledja onda neka me slobodno nazovu.Valjda je red da i ja malo odmorim prste i ledja :)Ima za sve posla,kod mene traktori rade 360 dana u godini jer imam farmu krava pa uvek ima posla.A sto se tice prinove 99-to godiste je sa 7000rs,prednja suspenzija,prednja hidraulika

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Ako ti nije problem pošalji mi na pp malo više slika i koliko je plaćen. Planiram i ja meni nešto tako da kupim ako mi se moj junior pridruži u ovoj raboti.
 
Nazad
Vrh