Čestitke za ponove.

FT68U5g.jpg

I ja se ponovio.Nije sa sajma. :osmeh:
 
Meni treba jedna sa tim bunkerom da skuplja travu.Ima li neko preflog kakvu kupiti? @Diklofen,sto je sr.nje?
 
Ide sama ma cudo tehnike:osmeh: neki put ako se setim da slikam travnjak jedno 5-6 puta sam djubrio do sada...kad ima sunce moram naocare da stavim...mnogo presijava:cool:
 
Upravu Diklofen zet ima sa bunkerom sranje a dao 36000 a ja za moju 24000,ima razlike u podesavanju visine i tu korpu al bato zato i 12000 vise
 
Imam ja jednu,podignutu najvise,ta šiša sve redom,nema bunker,ali imam nov travnjak,oko 1000m2 pa to hocu da odzavam kako bi trebalo a to bi trebalo da bude sa uklanjanjem posečene trave.
 
Ako nisi slamu pokupio nisi ni njivu okrcio.Bolje je sa korpom kositi.Bez korpe ostaju tragovi smrvljene trave i bude ruzan travnjak.
 
Meni treba jedna sa tim bunkerom da skuplja travu.Ima li neko preflog kakvu kupiti? @Diklofen,sto je sr.nje?
Zato sto se napuni za cas.Zato sto mokriju travu muka izbaciti iz korpe.Sav se useres i uzelenis.
Ti uzmi sa malcer dodatkom.Po meninod nisko budzetnih samo i iskljucivo Brigs motor.Od boljih samo Honda.
 
Imao sam sa bunkerom i ne sviđa mi se.Bunker mora često da se prazni a kada se radi bez bunkera ako spustim klapnu onda hoće da zaguši pa stajem sto puta a ako podignem klapnu sve baca na noge,jednom je izleteo kamen koji mi je skoro otfikario list na nozi.
 
Kosim preko 1500 kvadrata sa villager v46 i nema šanse da bi ikad više radio bez korpe. Prije sam imao takvu kao na slici pa poslije kupi ručno, ova je spas, samo da je veći zahvat.
Inače kosim na najniže, travu koristim za kompost, a guši samo kad kosim mokru i visoku travu (tad se mora iz dva prolaza). Kad se kosi redovno svakih 7-10 dana u normalnim uslovima nema nikakvih problema.
 
Tako je bosanac potpisujem sve sto si rekao.Diklofen bi da kosi jednom u 15 dana i da mu se ne ustopa ni jednom kosilica.
Pa meni je jedna od boljih investicija sto sam kupio motornu kosacicu sa korpom zena ne ispusta iz ruku samo joj daj benzina..:haha::haha:
 
Meni se uopste ne svidja bez bunkera, pre malo vise od 15 godina sam kosio, ta stara bez bunkera zavrsila na otpadu i otad vise nikad. Neka svabska na benzin gura vec 7-8 godina i nema da greske. Kad je bez bunkera travnjak se zuti ako ne skupis travu estetski ruzno, a ako skupljas izgubis vise vremena od praznjenja bunkera. Ali kome nije do estetike moze i bez, ali je ipak lepse kad je uredan travnjak :osmeh: Mada ja i ne kosim mnogo malo vise od 150 kvadrata, kad se kosi redovno nema problema i plus nema neke potrebe kositi po mokrom. A oko stale i drugih objekata gde ima trave a nije uredjen travnjak trimer zavrsi posao. Ali se to svelo na minimum, vecinski je izbetonirano ili nasipano bas zbog kosidbe i zbog blata.
 
ovu da kupis i resio si problem, ja je uzeo prosle godine jer imam oko 30ari pod travom kuci..
77849a4ed3eaeb3edecb16d779d4e639.jpg


Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
hahaha 4x4 masina,moze i bez bunkera da radi baca sa strane i ima dizne gde prikacis crevo pustis vodu i skroz opere ispod gde je noz..

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Filbi , koje si državljanstvo , a da se jednom riječju kaže ? Srbin je nacionalnost , ali kad ti se neko iz druge države obraća , normalno je da ti navodi državljanstvo . Šta je onda musliman ili hrvat iz RSa ?:haha:
 
Nazad
Vrh