Čestitke za ponove.

E to se zove dobra kupovina...na kilo da ga daš dobićeštenovce,tako da ako valja čemu ti si u velikom plusu...
 
Ne moras da verujes ja ti lepo kazem,jedno je osovina za kacenje povarena ali ide i tako,tocak je ispravan...
 
Ne mora da znači! Mi smo kupili Vogela M950 4 brazde puna daska original točak za 1000 evra pre 7 godina.
 
Ja sam ga prvo probao pa onda trgovao,tako da znam sta sam kupio...
Ne ljutim se ja,svako ima pravo na komentar...
 
Ево и моје нове машине
Гаранција 2 године
bcf57170e3403773d3f6be31ba86c122.jpg
006eb6f7b9ea7545a51fe1569295449d.jpg


Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Sa srećo nek je kupovina,ali kolika kuća bog te vido,ko da su ti pradedovi radili u nemačku :osmeh:,a stepenica ko poligon za džoging,dok je obiđeš celu moraš opet sesti za astal i najesti se slanine.
 
Sa srećo nek je kupovina,ali kolika kuća bog te vido,ko da su ti pradedovi radili u nemačku :osmeh:,a stepenica ko poligon za džoging,dok je obiđeš celu moraš opet sesti za astal i najesti se slanine.

To je samo prednji deo,do glavnog puta ima jos dva posto ide u cirilicno p.:osmeh: I niko mi nije radio u inostranstvu,vec su isli u jevropske zemlje da kupuju pa se vracali.Inace cale,i pokojni deda su bili harmonikasi.:ppozdrav:
 
I ja se ponovio za auto :haha: . Tražim već duže nekog krša za njivu i šumu . idealno bi bio neki pikap 4x4 al nisam planirao mnogo da se otvorim pa nisam našao ništa . Onda sam pustio kriterijum za bilo kakva kola 4x4 sa kukom i da nisu skupa da mogu da ih drljam i po šumi kroz grane i slično . Na kraju mi dosadilo i kupim golf dvojku sinkro za 800e reg godinu dana ima kuku , plin i slično. :haha:
 
I ja se ponovio za auto . Tražim već duže nekog krša za njivu i šumu . idealno bi bio neki pikap 4x4 al nisam planirao mnogo da se otvorim pa nisam našao ništa . Onda sam pustio kriterijum za bilo kakva kola 4x4 sa kukom i da nisu skupa da mogu da ih drljam i po šumi kroz grane i slično . Na kraju mi dosadilo i kupim golf dvojku sinkro za 800e reg godinu dana ima kuku , plin i slično.
Uhh, to je vec nesto ozbiljnije
Ide uz masnu bukvu, daj neku slicicu

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Bi zeleni, da te dugo sluzi i zaradi novi i veci i mi vec neko vreme merkamo nesto na taj fazon za nas imt ali ne daju komsije..
Moze cena na pp kolega, ako nije poslovna tajna

Послато са SM-A310F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh