Čestitke za ponove.

Bojane, mislim da si ipak trebao 3,2, to sam i Danetu pricao. 2,9 sam ja sa zetorom 7011 vukao oko 11-12 km/h, a vi cete leteti sa tim setvospremacima!
 
Ravne opruge, daska, dva reda rotora. Nema veze ima brzina pa cu naci koja mu pase. 2bh je oko 11.5km/h a 3sh je vec 14km/h pa cu ici recimo 3sh na 1500rpm akp mu je 2bh malo.
 




Stigla i kod nas ponova. Jel valjaju ove masine sta?
Pr god su bila 2 kom u oglasima,Stapar i negde oko B.Topole,gde si ti pazario i koja lova ako nije tajna

- - - - - - - - - -

2.9m. Dvoumio sam se 2.9 ili 3.2m ali bolje da ide 1km/h brze nego sto cu imati prohod manje na parceli.
I bolje 2.9 dosta su teski ti spremaci,ja ga nosim sa 820 eurolux pa zna da ga zaljulja,a i bolje da ides brze
 
@Bokibole da cetvrtom ali na 5-6 cm kada ides setveni sloj. Prvi prohod je moralo trecom, tu nije imao snage za cetvrtu. Naravno sa daskom ne bez daske.

@Gumeni Lalic verovatno si vec video cenu u temi germinatori. Ovaj je kupljen u Doroslovu i nije bio u oglasima.
 
2zi78yu.jpg

Sin mi se ponovio sa 800 l prskalicom,hidraulicno otvaranje ,stelovanje visine i bocni nagib
 
Mi vucemo sa 82.1 2.9m maximalno 12 km/h,u prvom prohodu 9km/h,drugar je vukao 3.7m i nije mogao brze od 8.5km/h u drugom prohodu,e sad vidite ko vise uradi,ja sa 2.90 i 12km/h ili on sa 8.5km
 
@Оптимиста колико су плаћени ти плугови?
 
Poslednja izmena:
@rataratui
1500 evropljana svaki.
Moj je sa manjim daskama(350), austrijanac(zavat po glavi 35 ili 40).
Kolegin ima vece daske(un400), takodje tocak, pretpluznjake ali i deflektore, becejski je i podesavamu se zahvat 30, 35 ili 40

I sto je bitno oba kupca i oba prodavca se poznaju dugi niz godina tako da su masine kupljene od poznatih i cestitih domacina.
 
Deo porukaje obrisan jer se značajno odmaknulo od teme, a nešto toga sam i ostavio. Svaki dalji offtopic će se brisati bez objašnjenja, a ako neko pretera biće isključen sa foruma.

Za neke dodatne rasprave, ako baš treba imate privatne poruke.
 
Да био је један документ у пдф формату за Зеторе.Молим колегу ако није проблем да га окачи опет,за ове остале поруке се слажем да треба да се обришу.
 
Izvinjavam se, stvarno se bilo preteralo na pogresnom mestu. Dobar deo je moja krivica jer sam neke informacije izneo u pogresnoj temi.

Izvinjavam se jos jednom.
 
Danas se neko ponovio ( mozda i clan foruma) prskalica nosena Agromehanika 1000L. Prevukao je rus 82 ili 1025 cizmas Becej stare table... Isao prema Despotovu
 
Nazad
Vrh