Čestitke za ponove.

Moram i ja nešto napisati jer ovoliko sreće što se ponovi oneki član još nisam video ovde na forumu,euforija totalna,neka te služi makina i da zaradi novu za 10 god.:ppozdrav:
 
Svima se zahvaljujem na lepim recima. :ppozdrav:Mozda cu preskociti neko pitanje. Mislim da nema mogucnost prednje hidraulike fabricka varijanta. Nisam ih to ni pitao, ali nisu mi ni ponudili tu opciju ni u jednom razgovoru. Znam da ima mogucnost fabrickog prednjeg utovarivaca i to cu mu namontirati kada bude bilo novaca viska za to.

Posle 1989 u porodici kupili smo nov traktor. 29 godina je proslo. Valjda za naredni necemo cekati sledecih 29 godina. 558 za mene nije samo traktor to je nesto sto je zaradilo mnogo puta sebe i sto je poslednjih godina radio u nadljudskim uslovima i naporima. Fergusoni nemaju emotivnu vrednost (533 je u jednoj od kombinacija trebao ici u zamenu za 82.1 + doplata).

Neko je pitao za cenu. Sa time sto sam uzeo cena je oko 24500e. Dva dana ljudi dolaze, gledaju ga, vozaju. Svima je prvi utisak da je mnogo komforniji od rusa i da je kabina ne ocekivano dobro opremljena.


Danas je prosao jedan 1021.2 nov iz AP, ako je neko sa foruma cestitam coveku.
 
Bojane, pridružujem se čestitkama, nek te dugo i besprekorno služi.
I nemojte preterivati sa zalivanjem, treba se nešto i raditi. Ma šalim se, sad je prilika.
 
83ks, oznaka modela je 854. 16x8 menjac.
@Elixir
Sutra jos svetac, onda ide da malo ozbiljnije radi, 2 dana se samo vozamo sa njim.
 
Sad kad reče to , sjećam se nekad kad sam bio mali , kad neko kupi nov traktor , uglavnom su bili 539 i Zetori da su ga vozali putem par mjeseci , kao da se razradi :sta:
 
@MOMO
Bas tako, necu odmah u brazdu da ide. Radice 20-30 sati vozanja, pa 10-20 sati vestak i nekog laganog opterecenja onda ce ici u brazdu kada mu zamenu ulje na 50 sati.
 
Nazad
Vrh