Čestitke za ponove.

Imenjace pravo dobar traktor, sad imam razlog da dodjem do tebe, da ga vidim malo, i cujem misljenja, ali prvo da ga uposlis i zamazes.
 
Evo i jedne od mojih ponova ovih dana...

Kupio sam plug Leopard od naseg kolege sa foruma... Slika je takva kakva je do sutra jel kad je stigao vec je bio mrak i kasno za slikanje... Sutra ce biti boljih slika...

A bice i slike kad pocnem da ga sredjujem... :osmeh:

090214202835.jpg


I druga ponova jos nije stigla ali upitanju je isto plug IMT 756..
Slike ce biti kad ga doteram isto...
 
Bolji plug nisi mogao da kupis.:) cestitam.

Sace za par dana bice u delovima.. :haha: Ide skroz remont pluga da bude ko zapeta puska za zimsko oranje... Jbg ove godine ispravljamo krive drine sto se tice oranja!!!!!!

Belarus 820 i Leopard 2x35 a za Rakovicu sam kupio IMT 756... Sve se nadam da nece da se poznaju razlike u oranju (na istoj parceli) kad budemo orali sa ta dva pluga??????

Ako se pozna (ako se ne slazu lepo brazde) onda cemo svako svoju parcelu i gas.. :osmeh: Hvala jos jednom kolega,plug je u stvarno korektnom stanju,rasklopicu ga radi farbanja i raonike cu da zamenim i ima jos neke sitnice ali to je nista... Dobar plug kolega... :ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Neka je sa srecom druze,jesi se cuo sa mojim bratom jesi mu poslao slike?

Hvala kolega... Nisam se cuo sa njim,(to jest nije me zvao) ali sad je kasno Lemind sam prodao vec.. Ali ako mu bas zapelo imam jos jedan za njega.. :osmeh:
 
Prednji raonik je klepan. Ali ne bi bilo lose da.stavis nov, a ovaj u rezervu. Mogao si slobodno i za.rakovicu ovakav plug. A razlika u brazdama je neprimetna, mi smo u istoj njivi radili sa 2x35 i 2x25.
 
Čestitam Ćiro!

Možeš li detaljno slikati plug pre nego ga rasklopiš, posebno me zanima ako možeš nekako da uhvatiš neki kadar gde se vidi ugao daske? I ako možeš da ga premeriš, klirens, i rastojanje između glava. I mene jako zanima takav plug (ja imam onaj mali sa krivim gredeljom), a ovde je već bilo diskusija gde smo ustanovili da pored Leoparda postoji i neki Leskovački plug koji jako liči na njega ali da je višlji i ima uspravnije daske, pa bih baš zato voleo da vidim detaljnije slike ovog Leoparda...
 
Nazad
Vrh