Čestitke za ponove.

Ljudi di su traktori iz Iparda ili ovako na kredu jbt jel kupuje neko nesto...
Još se to pegla,pošto je lik iz Trešnjevca obilazio ove likove tu kod mene koji su konkurisali za štajera a nisu čisti polj.,tj ne živi se samo od toga ima tajo firmu te se jedan od sinova vodi kao poljoprivrednik.
(samo sam konstatovao od čega se živi,bez zle namere,a trebalo bi se malo više računa povesti o tome ko su šisti polj. proizvođači veći i manji,i njima pomoći,ali kako neko ovde na forumu spomenu ali u drugoj temi treba svoj smrad iz gaća osetiti,ali to su evropski standardi ,davati onima koji imaju a druge satrti u žutu zemlju),a šta će ljudi kad im je mati direktor u ekspozituri jedne banke jače.
 
Spajki slazem se sa tobom.
Svaka masina ima svoje prednosti, na prodavcu je da najbolje istakne te prednosti, dok je na kupcu da odluci sta ce kupiti.
 
Kad bi reko jos koju rec o njemu,bilo bi jos bolje

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
Pa skoro da neznam ništa o njemu, ono što znam da se ove serije agrolux proizvode u Turskoj i Indiji, ovaj je iz Indije 55ks sinhro mjenjač 4 brzine + rikverc, spora brza i puž, motor euro1 ima kardan 540 i 750. Cijena sa registracijom biće 16500E bez kabine.

- - - - - - - - - -

nek je sa srecom i da te sluzi masina.
Hvala puno.

- - - - - - - - - -

Ja kod ovih distributera nisam imao opciju sa kabinom a meni nebi ni odgovarala ta kabina zato što je skidam svake godine radi plastenika, pa ću možda praviti neku jednostavniju kabinu.
 
E dzabe nemaš desni retrovizor, sada nećeš moći da registruješ traktor....

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh