Gorenje Muta

ljudi ne zamarajte se sa tim motorima msm na kineze, stavite samo elektronsko paljenje nastelujte ventile i karburator i cepa ko lud naranvo mora i motor da bude dobar, kad sam stavio el paljenje prestalo je i pucanje iz auspuha trokiranje i najvaznije problem sa paljenjem kad ugasite motor posle dugog rada, kakav kinez smesan je... ja sam 50 ari frezovao sa 5l goriva i to tesko zemljiste.
 
Evo moje Mute :D

hS5bABv.jpg

urDTtOU.jpg

PDzZGSg.jpg

y33KQPu.jpg

lmUHTOy.jpg

BN6K5IR.jpg
 
ima li neko nešto da kaže o muti kosor, pošto sam je tek kupio a ništa o njoj ne znam
 
mene interesuje da li ima neko ko zeli da menja spor menjac za brz u pitanju je muta. ili neki drugi kultivator (kopacicu) da ima sporiji menjac od mute treba mi iskljucivo za friziranje i oranje rotacionim plugom?
 
Jesi li gledao po oglasima kod ovih što rasturaju motokultivatore, možda neko od njih ima pužni par od specijala da prepakuješ?
nisam, pitao sam koliko to kosta ali mi izlazi skupo + moram da kupujem velike tockove jer je sa malim bas spora... nzm kakav je imt 507 nudili mi njega u zameni?
 
Hvala, samo da je startujem da vidim sta sve fali jer nije radila par godina ali motor ima kompresiju i nije skidana svećica, moram još nosač rezervoara da napravim, sitnice kojekakve ...
Obzirom da sam je platio 200e ima dosta prostora da je skockam :ppozdrav:
 
Riba@
507 ti je odlican ja ga imam tera frezu i tarup za maline,raspored brzina je odlican 3+3 u oba smera.
 
Nazad
Vrh